Aktualne oferty pracy

Elektryk k/m CIEKAWE OFERTY

Miejsce pracy: Niemcy, zadania na terenie całego kraju

Opis zadań:

Sprawdzanie i bieżąca konserwacja urządzeń

Prace elektromonterskie

Układanie instalacji ?niskiego, - średniego, - wysokiego napięcia

Budowa szafek sterowniczych

Montaż okablowania

Umiejętność czytania rysunków technicznych

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ? warunek konieczny

Wykształcenie zawodowe

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Świadectwo posiadania kwalifikacji

     Sumienność i elastyczność

     Umiejętność pracy w zespole

     Motywacja do pracy

Mile widziane prawo jazdy kat. B

 Gwarantujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Niemczech

Cały etat

Atrakcyjne zarobki na poziomie 10,61 Euro brutto

Dodatkowe diety na wyjazdy służbowe

Pomoc koordynatora projektu

Zapraszamy do kontaktu mailowego, w zgłoszeniu prosimy o zamieszczanie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

praca@ps24.net.pl

Inny użytownicy szukali również opieka Niemcy, może Ciebie też zainteresują nasze oferty pracy w Niemczech.