Aktualności

AKTUALNIE PROWADZONE PROJEKTY:
 
Obecnie dla naszego Klienta, niemieckiej firmy logistyczno-transportowej z Bawarii poszukujemy pilnie KIEROWCÓW AUTOBUSÓW MIEJSKICH. Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w ruchu miejskim oraz gotowości do podjęcia pracy za granicą.
Gwarantujemy atrakcyjne zarobki na poziomie 1800-2100 Euro netto.
 
Na bieżąco poszukujemy Kandydatów do pracy w branży opieki. Dla naszych Klientów  (Niemcy, Austria i Hiszpania) rekrutujemy na bieżąco na stanowiska: OPIEKUN / OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH oraz PIELĘGNIARZ / PIELĘGNIARKA do pracy w domach prywatnych. Do pracy za granicą w instytucjach poszukujemy również wykwalifikowany personel medyczny, lekarzy różnych specjalizacji, farmaceutów, dyplomowanych pielęgniarzy.
 
Dla naszego Klienta z Niemiec rekrutujemy KELNERKI, KELNERÓW, PRACOWNIKÓW OBSŁUGI, PRACOWNIKÓW SERWISU GASTRONOMICZNEGO. Wymagamy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w gastronomii.
Na zlecenie naszego Klienta z Niemiec poszukujemy pilnie DEKARZY. Wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w zawodzie.
 
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Copyright © - 2013 Personalservices24.pl, website design: strony www, DevilArt