Opieka Niemcy, praca

Nasi Klienci - Pacjenci, Starsze osoby, Niepełnosprawni i Chorzy potrzebują Państwa pomocy.
Opieka nad nimi wymaga dużej cierpliwości i pogody ducha. Jeśli jesteś taką osobą to praca w Niemczech jest dla Ciebie. Osoby starsze, często nie mają bliskich lub ich rodziny mieszkają daleko od nich a na dodatek pracują całe dni. Brak wsparcia, samotność, bezsilność tak wygląda ich codzienność. Serdeczna i przyjazna opieka może zmienić ich życie, wprowadzić znowu promienie słońca.


Pomóżcie nam pomagać innym.


Personalservices24 to legalna praca w Niemczech - różne lokalizacje, różne oferty w branży opieki w domach prywatnych, bezpieczny wyjazd za granicę oraz wsparcie naszych Konsultantów. Każdy nasz Opiekun / Opiekunka Osób Starszych ma zagwarantowane dodatkowo prywatne ubezpieczenie OC i kosztów leczenia w podróży i za granicą gratis. Dlatego praca u nas jest bezpieczna. Nasi Konsultanci służą pomocą 24 godziny / 7 dni w tygodniu, dzięki telefonowi alarmowemu mamy stały kontakt z naszymi Opiekunami i Opiekunkami w Niemczech i jesteśmy na bieżąco w każdej sytuacji.


Jeśli interesuje Cię opieka a Niemcy są krajem, w którym chciałbyś pracować. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie i dowiedz się jaka praca czeka na Ciebie.

Copyright © - 2013 Personalservices24.pl, website design: strony www, DevilArt