Praca za granicą

Obecnie dla naszego Klienta, niemieckiej firmy logistyczno-transportowej z Bawarii poszukujemy pilnie KIEROWCÓW AUTOBUSÓW MIEJSKICH. Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w ruchu miejskim oraz gotowości do podjęcia pracy za granicą.
Gwarantujemy atrakcyjne zarobki na poziomie 1800-2100 Euro netto.
 
Na bieżąco poszukujemy Kandydatów do pracy w branży opieki. Dla naszych Klientów w Niemczech, Austrii i Hiszpanii rekrutujemy na bieżąco na stanowiska OPIEKUN / OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH oraz PIELĘGNIARZ / PIELĘGNIARKA do pracy w domach prywatnych i instytucjach. Do pracy za granicą poszukujemy również wykwalifikowany personel medyczny, lekarzy różnych specjalizacji, farmaceutów, dyplomowanych pielęgniarzy.
 
Dla naszego Klienta z Niemiec rekrutujemy KELNERKI, KELNERÓW, PRACOWNIKÓW OBSŁUGI, PRACOWNIKÓW SERWISU GASTRONOMICZNEGO. Wymagamy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w gastronomii.

Na zlecenie naszego Klienta z Niemiec poszukujemy pilnie DEKARZY. Wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w zawodzie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Copyright © - 2013 Personalservices24.pl, website design: strony www, DevilArt