strefa opiekunki - opieka

Personalservices24 umożliwia przy Państwa pomocy, osobom starszym, osobom potrzebującym wsparcia w codziennym życiu, niepełnosprawnym i chorym pozostanie we własnym domu i otoczeniu.


Własny dom, własne cztery ściany, sąsiedzi, znajomi, środowisko, w którym spędziliśmy nasze życie gwarantuje dobre samopoczucie, szybszy powrót do zdrowia i radość z codziennych zajęć. My zapewnimy ten komfort, oferując opiekę i wsparcie w gospodarstwie domowym.


Państwa towarzystwo, ciepło, serdeczność oraz troska umożliwi Państwa Podopiecznym szczęśliwą i pogodną jesień życia.

Na bieżąco rekrutujemy Opiekunów / Opiekunki Osób Starszych do pracy w opiece u Klientów indywidualnych w krajach Europy Zachodniej (Niemcy, Austria, Hiszpania) oraz w Polsce. To Państwo sprawiają, że opieka nad naszymi klientami jest ciągła i dostosowana do potrzeb naszych podopiecznych.

Praca za granicą wiąże się dla każdego z dużym stresem i niepewnością, dlatego nasza firma zapewnia osobom na stanowisku: Opiekun i Opiekunka Osób Starszych stały kontakt i wsparcie Konsultantów Personalservices24. Gwarantujemy Państwu legalną pracę w branży (opieka nad osobami starszymi), bezpieczny, dobrze i sprawnie zorganizowany wyjazd za granicę.


Jesteśmy dla naszych Opiekunów i Opiekunek, chcemy, abyście Państwo czuli się dobrze i byli zadowoleni ze współpracy z nami, a niesiona przez Was opieka była przyjemnością i możliwością rozwoju zawodowego.


Zapraszamy do kontaktu
 

Copyright © - 2013 Personalservices24.pl, website design: strony www, DevilArt