praca opieka Niemcy

Praca dla opiekunek w Niemczech

opiekunka osób starszych - szybki kontakt Zadzwoń teraz: +48 22 646 33 03
Home / O Nas / Oferty pracy / Rekrutacja / Strefa opiekunki / Kontakt
Szukam pracy

Oferty pracy

Opieka i wsparcie PANA, 80 kg. Senior jest osobą niemobilną, porusza się za pomocą wózka. Pacjent cierpi na osłabienie starcze i Parkinsona. Pan jest inkontynentny. Senior potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny i prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka z żoną niewymagającą opieki w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekuna jest samodzielny pokój, oddzielna łazienka. Jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Rhynern
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 10.05.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie seniorki. Pani jest osobą częściowo mobilną, porusza się za pomocą rollatora. Seniorka ma początki demencji i osłabienie starcze. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój. Na zleceniu jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Eggenstein-Leopoldshafen
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 09.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, 159 cm, 62 kg, który jest mobilny. Senior ma osłabienie starcze, nadciśnienie, cukrzycę i problemy z sercem. Podopieczny jest inkontynentny. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z dostępem do Internetu.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 1700
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 158 cm, 56 kg. Seniorka jest osobą mobilną. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, niewydolność serca i demencję. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka z sama w domu wielorodzinnym w wydzielonym mieszkaniu. Do dyspozycji Pani opiekunki jest osobny pokój i TV. Jest też Internet.
miejsce: Kolonia
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 1600
Dobry znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie seniorki. Pani jest osobą leżącą, ma SM, inkontynencję i osłabienie starcze. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Seniorka jest miła i spokojna z charakteru. Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój. Na zleceniu jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Kürten
zarobki: 1900 € netto
od kiedy: 04.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 168 cm, 49 kg. Seniorka jest osobą leżącą. Pacjentka ma osłabienie starcze, artrozę i jest inkontynentna. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z Internetem.
miejsce: Kürten
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 28.04.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 170 cm, 55 kg. Seniorka jest częściowo mobilna, porusza się za pomocą rollatora. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, demencję, niewydolność serca. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym na wsi. Do pacjentki przychodzi Pflegedienst. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój, w domu jest Internet.
miejsce: Kürten
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 27.04.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 164 cm, 50 kg. Podopieczna jest osobą częściowo mobilną poruszającą się za pomocą rollatora i wózka inwalidzkiego. Pani cierpi na osłabienie starcze, ma nadciśnienie, artrozę i początki demencji. Podopieczna jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w wykonywaniu codziennych czynności, utrzymaniu higieny osobistej, a także w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z TV. Jest też Internet.
miejsce: Beringstedt
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 23.04.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 85 kg. Senior porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Pacjent choruje na Parkinsona, osłabienie starcze i jest inkontynentny. Seniorowi należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka z niewymagającą opieki żoną w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój i oddzielna łazienka. Na zleceniu jest dostęp do Internetu.
miejsce: Wuppertal
zarobki: 1900 € netto
od kiedy: 14.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 75 kg. Seniorka porusza się za pomocą rollatora i wózka inwalidzkiego, wymagany transfer. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, jest po udarze. Pani jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pacjentka mieszka w domu jednorodzinnym z niewymagającym opieki, mobilnym mężem. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z łazienką.
miejsce: Vollstedt
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 14.05.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla SENIORA. Pan jest osobą częściowo mobilną, porusza się za pomocą rollatora. Pacjent ma demencję, osłabienie starcze i nadciśnienie tętnicze. Podopieczny cierpi na niewydolność serca, a także jest inkontynentny. Seniorowi należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam z kotem w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój. Na zleceniu jest też dostęp do Internetu i radia.
miejsce: Friedrichsgabekoog
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 13.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie PANA, 178 cm, 77 kg. Senior jest osobą poruszającą się za pomocą wózka inwalidzkiego. Pan ma osłabienie starcze, początki demencji, cukrzycę i ma cewnik. Podopieczny potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, przy ubieraniu się i utrzymaniu higieny. Pan mieszka sam w jednorodzinnym domu z ogrodem na wsi. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój z Internetem.
miejsce: Malsch
zarobki: 1550 € netto
od kiedy: 08.05.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 165 cm, 66 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną poruszającą się za pomocą rollatora i wózka inwalidzkiego. Pacjentka ma osłabienie starcze, demencje i jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka z niewymagającym opieki mężem w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekuna jest oddzielne mieszkanie z łazienką. Jest też Internet.
miejsce: Grömitz
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 02.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 162 cm., 56 kg. Pani jest osobą mobilną. Seniorka ma osłabienie starcze, osteoporozę i początki demencji. Pani należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka z niewymagającym opieki mężem w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój. Jest też Internet.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1900 € netto
od kiedy: OD ZARAZ
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 60 kg. Podopieczna jest osobą mobilną. Seniorka cierpi na demencję i osłabienie starcze. Pacjentka jest w dużej mierze samodzielna. Podopiecznej należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest pokój. Na zleceniu jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Bremen
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 04.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 55 kg. Podopieczna jest mobilna. Pani cierpi na osłabienie starcze i ma demencję. Seniorce należy pomóc w wykonywaniu codziennych czynności, utrzymaniu higieny osobistej, a także w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka z córką w domu jednorodzinnym. Na zleceniu jest też pies. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój. Jest też Internet i rower.
miejsce: Bremen
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 20.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie PANA, 185 cm, 91 kg. Senior jest osobą mobilną. Pacjent cierpi na osłabienie starcze, ma demencję i cukrzycę. Pan jest osobą inkontynentną. Senior potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach i prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu. Do dyspozycji opiekuna jest samodzielny pokój.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 15.05.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie seniorki. Pani 160 cm, 61 kg. Seniorka jest osobą mobilną, korzysta z rollatora. Pacjentka cierpi na inkontynencję, demencję oraz osłabienie starcze. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Seniorka jest miła i spokojna z charakteru. Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój. Na zleceniu jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Pinneberg
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 12.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, 61 kg, 180 cm. Senior jest osobą częściowo mobilną, porusza się za pomocą rollatora. Podopieczny cierpi na osłabienie starcze i ma początki demencji. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój z TV i rower. Jest też Internet.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 14.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 165 cm, 66 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną poruszającą się za pomocą rollatora i wózka inwalidzkiego. Pacjentka ma osłabienie starcze, demencje i jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka z niewymagającym opieki mężem w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekuna jest oddzielne mieszkanie z łazienką. Jest też Internet.
miejsce: Grömitz
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 14.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Chcesz pracować za granicą?

Personalservices24 zostało zbudowane na ludziach, którzy pozyskali swoje doświadczenia w dużych firmach z obszaru opieki, rekrutacji oraz szkoleń w Polsce i za granicą.

Nasi Konsultanci rozwijali swoje umiejętności i sprawność operacyjną w największych firmach na rynku polskim zajmujących się rekrutacją oraz obsługą stanowisk: Opiekun / Opiekunka Osób Starszych, skuteczną i szybką rekrutacją odpowiednich Kandydatów na zróżnicowane stanowiska pracy w Polsce i za granicą oraz kreatywnych szkoleń, które sprawiają przyjemność Uczestnikom a jednocześnie pozwalają osiągnąć założone cele. Dla nas liczy się jakość a nie ilość. Wprowadzamy nowe standardy obsługi Klientów, ponieważ w centrum naszego zainteresowania są ludzie i ich potrzeby. Koncentrujemy naszą uwagę na sprawach ważnych dla Państwa.

Nasz Team jest do Państwa dyspozycji, wszyscy posługujemy się biegle językiem niemieckim, angielskim i polskim. Służymy naszą pomocą w każdej sytuacji.

Aplikuj teraz - praca jako opiekunka w Niemczech
lub zadzwoń do nas
+48 22 646 33 03
Jak wygląda proces rekrutacyjny w opiekunka osób starszych - Niemcy

Personalservices24 specjalizuje się w rekrutacji pracowników na różne stanowiska. Nasze usługi świadczymy w Polsce, Niemczech, Austrii i w innych krajach Unii Europejskiej. Na bieżąco prowadzimy rekrutację Kandydatów na terenie całej Polski.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani atrakcyjną pracą w Niemczech i konkurencyjnymi stawkami zapraszamy do PS24.

Nasi Konsultanci posiadają duże doświadczenie i sprawią, że proces rekrutacji przebiegnie błyskawicznie i w bezstresowej atmosferze.

CZEKAMY NA WAS!

Napisz do nas maila lub wypełnij formularz kontaktowy
Konsultanci Personalservices24 skontaktują się z Tobą
Rozmowa telefoniczna - opowiedz naszemu Konsultantowi o sobie i Twoim doświadczeniu
Przedstawienie oferty opieki oraz ustalenie warunków współpracy
Podpisanie umowy i wyjazd za granicę
Dlaczego wybrać naszą firmę opiekunka osób starszych - Niemcy

Dlaczego wybrać naszą firmę

Wieloletnie doświadczenie
Wynagrodzenie na czas
Sprawdzone miejsca pracy
Opieka zdrowotna
Przyjazna rekrutacja
Całodobowa pomoc
opiekunka osób starszych

Personalservices24 specjalizuje się branży opieki nad starszymi ludźmi, rekrutacji personelu z Polski oraz w szkoleniach językowych i tematycznych z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży telefonicznej i bezpośredniej oraz komunikacji.

Informacje
O Nas
Strefa opiekunki
Oferty pracy
Oferty pracy
Rekrutacja
Kontakt
ul. Kazimierzowska 52, lok. 6, 02-546 Warszawa (3. piętro)
pon.- piąt. 9-17.00
Copyright © - 2024 Personalservices24.pl
Wykonanie strony WWW: Devilart