praca opieka Niemcy

Praca dla opiekunek w Niemczech

opiekunka osób starszych - szybki kontakt Zadzwoń teraz: +48 22 646 33 03
Home / O Nas / Oferty pracy / Rekrutacja / Strefa opiekunki / Kontakt
Szukam pracy

Oferty pracy

Opieka i wsparcie PANA, pacjent 191 cm, 90 kg. Pan jest osobą leżącą. Senior cierpi na osłabienie starcze, niewydolność serca i jest inkontynentny. Raz dziennie seniora odwiedza Pflegedienst. Pan potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, przy ubieraniu się i utrzymaniu higieny. Podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój. Na zleceniu jest również dostęp do Internetu.
miejsce: Überlingen
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: OD ZARAZ
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA 70 kg. Senior jest osobą mobilną. Pacjent ma demencję i cukrzycę. Pan jest inkontynentny. Seniorowi należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu w mieście. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój, na zleceniu jest również dostęp do Internetu.
miejsce: Wolfsburg
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: OD ZARAZ
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA 176 cm, 93 kg. Senior jest osobą częściowo mobilną i porusza się za pomocą rolatora. Pacjent cierpi na osłabienie starcze, ma demencję i jest inkontynentny. Seniorowi należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka z żoną chorą na nowotwór, która potrzebuje jedynie drobnego wsparcia. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Na zleceniu jest kot.
miejsce: Essen
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: OD ZARAZ
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie MAŁŻEŃSTWA. Seniorka, 167 cm, 60 kg, cierpi na osłabienie starcze, jest inkontynentna i porusza się przy rolatorze. Senior, 176 cm, 60 kg, jest samodzielny, trzeba mieć tylko na niego oko, ma początki demencji i jest inkontynentny. Paaństwo potrzebują pomocy w codziennych czynnościach, przy ubieraniu się i utrzymaniu higieny. Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym, przestrzeń wiejska. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój. Jest też Internet.
miejsce: Linkenheim-Hochstetten
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 05.07.
Bardzo dobra/ dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 154 cm, 79 kg. Seniorka jest osobą leżącą – wymagany jest transfer. Pacjentka ma protezę biodra i stawu kolanowego, ma też osteoporozę oraz jest inkontynentna. Podopieczna potrzebuje pomocy w codziennym funkcjonowaniu, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Mieszka wraz z córką w dużym mieszkaniu w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój, jest również dostęp do Internetu.
miejsce: Schonach
zarobki: 1300 € netto
od kiedy: 03.07.
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 156 cm, 57 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną, porusza się przy rolatorze. Pacjentka nosi okulary ze względu na osłabiony wzrok. Pani ma Alzheimera, ma również osteoporozę i jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w oddzielnym mieszkaniu w domu wielorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie, rower, jest także Internet. Na zleceniu jest kot.
miejsce: Anzing
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 01.07.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI 165 cm, 63 kg. Seniorka jest osobą mobilną. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, ma demencję, nadciśnienie, cukrzycę i jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Jest też Internet.
miejsce: Kürten
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 01.07.
Zadawalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 162 cm, 100 kg. Seniorka jest częściowo mobilna i porusza się przy rolatorze, potrzebuje również asekuracji Pani opiekunki podczas chodzenia oraz wsparcia przy wstawaniu. Pani ma nowotwór przysadki mózgowej, COPD i jest inkontynentna. Seniorka ma klarowny umysł i nie ma problemów z komunikacją ani z orientacją. Podopiecznej należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu oraz ją mobilizować i aktywizować. Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym, przestrzeń wiejska. Do dyspozycji Pani opiekunki jest własny pokój z oddzielną łazienką, jest Internet.
miejsce: Stolpe
zarobki: 1400 € netto
od kiedy: 30.06.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 174 cm, 68 kg. Seniorka jest w dużej mierze osobą samodzielną, porusza się przy pomocy rolatora, ma też do dyspozycji wózek. Potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w dużym mieszkaniu w mieście. Do dyspozycji Pani opiekunki jest w pełni wyposażony pokój z własną łazienką i dostępem do Internetu.
miejsce: Wuppertal
zarobki: 1450 € netto
od kiedy: 29.06.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie MAŁŻEŃSTWA. PANI waży 65 kg, jest osobą mobilną, cierpi na osłabienie starcze, ma nadciśnienie, demencję i osteoporozę. Seniorka jest kontynentna. Pan 60 kg. jest mobilny i w większości samodzielny. Senior jest kontynentny. Codziennie rano przychodzi do Państwa Pflegedienst. Małżeństwo potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, przy ubieraniu się i utrzymaniu higieny. Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój z Internetem.
miejsce: Duderstadt-Westerode
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 28.06.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie MAŁŻEŃSTWA. Seniorka, 165 cm, 62 kg, jest osobą mobilną i samodzielną, ma jedynie problemy ze wzrokiem. Pan, 180 cm, 80 kg, jest osobą mobilny, chodzi powoli, ale wymaga asekuracji, ma demencję i chorobę Alzheimera oraz niedosłyszy i jest inkontynentny Państwo potrzebują pomocy w codziennych czynnościach, przy ubieraniu się i utrzymaniu higieny. Para mieszka w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój.
miejsce: Möln
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 28.06.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 173 cm, 62 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną, porusza się o lasce lub przy pomocy rolatora. Pacjentka jest niewidoma, ma astmę oraz problemy z sercem. Podopieczna o klarownym umyśle, nie ma problemów z komunikacją, ani orientacją. Pani należy pomóc w codziennych czynnościach, dbaniu o higienę osobistą, podawaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w centrum małego miasta. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój, własna łazienka, jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Buchholz in der Nordheide
zarobki: 1400 € netto
od kiedy: 29.08
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 160 cm, 64 kg. Seniorka jest osobą mobilną. Pacjentka ma nadciśnienie, demencję i osteoporozę. Pani jest kontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie, rower, jest także Internet.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 16.08
Dobra znajomość języka niemieckiego
Wsparcie dla uprzejmej PANI, 95 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną, porusza się głównie przy rolatorze, spacery na wózku. Pacjentka ma założoną stomię, której Pani opiekunka nie obsługuje i jest inkontynentna. Podopiecznej należy pomóc przy codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pani mieszka wraz z niewymagającym opieki mężem w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój, oraz Internet.
miejsce: Oering
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 09.08
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 181 cm, 90 kg. Senior jest osobą częściowo mobilną, ale w dużej mierze samodzielną, porusza się przy rolatorze. Podopieczny ma rozrusznik serca. Pan jest inkontynentny, ma również raka prostaty. Raz dziennie przychodzi Pflegedienst i pomaga w rozdzieleniu lekarstw. Seniorowi należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu, w przygotowywaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w czteropokojowym mieszkaniu w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój, jest także Internet.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1400 € netto
od kiedy: 29.07
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 165 cm, 70 kg. Seniorka jest osobą mobilną i w dużej mierze samodzielną. Pacjentka ma cukrzycę i demencję oraz jest inkontynentna. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Mieszka z córką w domu jednorodzinnym, przestrzeń wiejska. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój, jest także Internet.
miejsce: Marxzell
zarobki: 1400 € netto
od kiedy: 24.07
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 160 cm, 60 kg. Seniorka jest osobą mobilną, cierpi na niewydolność serca oraz zaawansowaną demencję. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym w małym mieście. Do dyspozycji Pani opiekunki jest własny pokój oraz dostęp do Internetu.
miejsce: Stockelsdorf
zarobki: 1350 € netto
od kiedy: 22.07
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 153 cm, 73 kg. Podopieczna jest osobą mobilną i w dużym stopniu samodzielną, natomiast większość czasu spędza w łóżku. Pani ma nadciśnienie i niewydolność serca. Ma także początki demencji, cukrzycę insulinozależną oraz stomię. Pacjentka jest również inkontynentna. Do Pani przychodzi Pflegedienst w celu podania zastrzyku. Podopiecznej należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest pokój z własną łazienką oraz aneksem kuchennym, na miejscu znajduje się Internet.
miejsce: Lindlar
zarobki: 1300 € netto
od kiedy: 13.07
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI,170 cm, 74 kg. Podopieczna jest osobą mobilną. Seniorka cierpi na osłabienie starcze i ma demencję. Pacjentka jest w dużej mierze samodzielna. Podopiecznej należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pani mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pana opiekuna jest pokój, jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Hannover
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 12.07
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA. Senior jest osobą samodzielną. Pan cierpi na osłabienie starcze, jest inkontynentny, ma też założony cewnik. Senior potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z salonem i z własną łazienką. Przestrzeń wiejska.
miejsce: Karlsbad
zarobki: 1100 € netto
od kiedy: 09.07
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Chcesz pracować za granicą?

Personalservices24 zostało zbudowane na ludziach, którzy pozyskali swoje doświadczenia w dużych firmach z obszaru opieki, rekrutacji oraz szkoleń w Polsce i za granicą.

Nasi Konsultanci rozwijali swoje umiejętności i sprawność operacyjną w największych firmach na rynku polskim zajmujących się rekrutacją oraz obsługą stanowisk: Opiekun / Opiekunka Osób Starszych, skuteczną i szybką rekrutacją odpowiednich Kandydatów na zróżnicowane stanowiska pracy w Polsce i za granicą oraz kreatywnych szkoleń, które sprawiają przyjemność Uczestnikom a jednocześnie pozwalają osiągnąć założone cele. Dla nas liczy się jakość a nie ilość. Wprowadzamy nowe standardy obsługi Klientów, ponieważ w centrum naszego zainteresowania są ludzie i ich potrzeby. Koncentrujemy naszą uwagę na sprawach ważnych dla Państwa.

Nasz Team jest do Państwa dyspozycji, wszyscy posługujemy się biegle językiem niemieckim, angielskim i polskim. Służymy naszą pomocą w każdej sytuacji.

Aplikuj teraz - praca jako opiekunka w Niemczech
lub zadzwoń do nas
+48 22 646 33 03
Jak wygląda proces rekrutacyjny w opiekunka osób starszych - Niemcy

Personalservices24 specjalizuje się w rekrutacji pracowników na różne stanowiska. Nasze usługi świadczymy w Polsce, Niemczech, Austrii i w innych krajach Unii Europejskiej. Na bieżąco prowadzimy rekrutację Kandydatów na terenie całej Polski.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani atrakcyjną pracą w Niemczech i konkurencyjnymi stawkami zapraszamy do PS24.

Nasi Konsultanci posiadają duże doświadczenie i sprawią, że proces rekrutacji przebiegnie błyskawicznie i w bezstresowej atmosferze.

CZEKAMY NA WAS!

Napisz do nas maila lub wypełnij formularz kontaktowy
Konsultanci Personalservices24 skontaktują się z Tobą
Rozmowa telefoniczna - opowiedz naszemu Konsultantowi o sobie i Twoim doświadczeniu
Przedstawienie oferty opieki oraz ustalenie warunków współpracy
Podpisanie umowy i wyjazd za granicę
Dlaczego wybrać naszą firmę opiekunka osób starszych - Niemcy
Home Dlaczego wybrać naszą firmę
Wieloletnie doświadczenie
Wynagrodzenie na czas
Sprawdzone miejsca pracy
Opieka zdrowotna
Przyjazna rekrutacja
Całodobowa pomoc
opiekunka osób starszych

Personalservices24 specjalizuje się branży opieki nad starszymi ludźmi, rekrutacji personelu z Polski oraz w szkoleniach językowych i tematycznych z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży telefonicznej i bezpośredniej oraz komunikacji.

Informacje
O Nas
Strefa opiekunki
Oferty pracy
Oferty pracy
Rekrutacja
Kontakt
ul. Kazimierzowska 52, lok. 6, 02-546 Warszawa (3. piętro)
pon.- piąt. 9-17.00
Copyright © - 2022 Personalservices24.pl
Wykonanie strony WWW: Devilart