praca opieka Niemcy

Praca dla opiekunek w Niemczech

opiekunka osób starszych - szybki kontakt Zadzwoń teraz: +48 22 646 33 03
Home / O Nas / Oferty pracy / Rekrutacja / Strefa opiekunki / Kontakt
Szukam pracy

Oferty pracy

Opieka i wsparcie dla PANI, 65 kg. Seniorka porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, dużo czasu spędza w łóżku, wymagany transfer. Pacjentka ma osłabienie starcze i jest po operacji biodra i kostki. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani/ Pana opiekuna jest oddzielny pokój z łazienką. Jest też Internet i rower.
miejsce: Hamburg-Eidelstedt
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 12.10.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 58 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną, porusza się za pomocą rollatora i wózka inwalidzkiego. Pacjentka ma osłabienie starcze, cukrzycę i jest po udarze. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój. Jest też Internet.
miejsce: Osterhever
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 12.10.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka, 166 cm, 55 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną na spacerach porusza się za pomocą rollatora. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, ma rozrusznik serca. Pani jest kontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w małym miasteczku. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Jest Internet.
miejsce: Mettmann
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 11.10.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla 12 podopiecznych mieszkających w Wohngemeinschaft. Większość z nich jest w pełni mobilna i samodzielna. Do obowiązków Pani opiekunki należy dbanie o dobre samopoczucie podopiecznych oraz zrobienie obchodu w porze nocnej. W razie konieczności należy udzielić pomocy podopiecznym lub zadzwonić po Pflegedienst. Należy pomóc rano i wieczorem w przygotowaniu posiłków dla seniorów. Do zadań należy również utrzymywanie porządku na terenie Wohngemeinschaft. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny, wyposażony pokój, jest Internet.
miejsce: Eschweiler
zarobki: 1400 € netto
od kiedy: 10.10.
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 165 cm, 70 kg. Seniorka jest osobą leżącą. Pacjentka ma cukrzycę i demencję oraz jest inkontynentna. Codziennie przychodzi do pacjentki pielęgniarka. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Seniorka mieszka sama w mieszkaniu. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z Internetem, a także rower.
miejsce: Marxzell
zarobki: 1400 € netto
od kiedy: 08.10.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 160 cm, 64 kg. Seniorka jest osobą mobilną. Pacjentka ma nadciśnienie, demencję i osteoporozę. Pani jest kontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój i własna łazienka oraz rower, jest także Internet.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 07.10.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, 170 cm, 63 kg, jest w pełni mobilny i samodzielny. Senior ma problemy ze wzrokiem oraz osłabiony słuch. Podopieczny jest kontynentny. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w wydzielonym mieszkaniu w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z dostępem do Internetu i TV.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 05.10.
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 152 cm, 60 kg. Seniorka porusza się za pomocą rollatora lub wózka inwalidzkiego. Pacjentka cierpi na demencję, zaburzenia rytmu serca i nadciśnienie. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna jest inkontynentna. Seniorka mieszka sama w domu wielorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój, jest Internet.
miejsce: Pforzheim
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 03.10.
Komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 173 cm, 62 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną, porusza się o lasce lub przy pomocy rollatora. Pacjentka jest niewidoma, ma astmę oraz problemy z sercem. Podopieczna o klarownym umyśle, nie ma problemów z komunikacją, ani orientacją. Pani należy pomóc w codziennych czynnościach, dbaniu o higienę osobistą, podawaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w centrum małego miasta. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój, własna łazienka, jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Buchholz in der Nordheide
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 02.10.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, 168 cm, 73 kg. Senior jest osobą częściowo mobilną, czasami porusza się za pomocą rollatora. Pacjent cierpi na osłabienie starcze, demencję, jest częściowo inkontynentny. Seniorowi należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z własną łazienką, jest Internet.
miejsce: Karlsruhe
zarobki: 1750 € netto
od kiedy: 29.09.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 60 kg. Podopieczna jest osobą mobilną. Seniorka cierpi na demencję i osłabienie starcze. Pacjentka jest w dużej mierze samodzielna. Podopiecznej należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest pokój. Na zleceniu jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Bremen
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 29.09.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka, 165 cm, 70 kg. Seniorka jest osobą mobilną. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze i ma demencje. Pani jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój i TV. Jest też Internet.
miejsce: Waldbronn
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 29.09.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka, 80 kg. Seniorka porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, dużo czasu spędza w łóżku, wymagany transfer. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze i ma Parkinsona. Pani jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w dużym mieszkaniu. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój z łazienką. Jest też Internet.
miejsce: Hamburg
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 29.09.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, 175 cm, 80 kg. Senior jest osobą mobilną. Pacjent cierpi na osłabienie starcze, ma Alzheimera i jest inkontynentny. Seniorowi należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu z ogrodem. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój. Jest też Internet.
miejsce: Olpe
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 28.09.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 160 cm, 75 kg. Podopieczna porusza się przy rolatorze. Pani cierpi na osłabienie starcze, ma nadciśnienie i początki demencji oraz jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w wykonywaniu codziennych czynności, utrzymaniu higieny osobistej, a także w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w przestronnym apartamencie. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój. Jest Internet.
miejsce: Kämpfelbach
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 27.09.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, 61 kg, 180 cm. Senior jest osobą częściowo mobilną, porusza się za pomocą rollatora. Podopieczny cierpi na osłabienie starcze i ma początki demencji. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój z TV. Jest też Internet.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1900 € netto
od kiedy: 14.10.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka, 160 cm, 50 kg. Seniorka porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Pacjentka po wylewie, cierpi na osłabienie starcze, jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka z pieskiem w domu. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój. Na zleceniu jest Internet.
miejsce: Büchen
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 14.10.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, 75 kg, 175 cm. Senior porusza się za pomocą rollatora i wózka inwalidzkiego. Pacjent ma osłabienie starcze i problemy ze słuchem. Seniorowi należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój.
miejsce: Monachium
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 19.09.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 168 cm, 49 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną, porusza się za pomocą rollatora. Pacjentka ma osłabienie starcze, ma artrozę i jest inkontynentna. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z Internetem.
miejsce: Kürten
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 14.10.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 165, 62 kg. Podopieczna jest osobą częściowo mobilną, porusza się przy rollatorze. Seniorka jest spokojna, przyjazna, ma klarowny umysł i jest w dużej mierze osobą samodzielną. Pacjentka cierpi na niewydolność serca, nadciśnienie i artretyzm, codziennie do Pani przyjeżdża Pflegedienst. Seniorce należy dotrzymywać towarzystwa oraz pomóc w utrzymaniu higieny i ubieraniu. Podopieczna mieszka sama w kamienicy w centrum miasta. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny, w pełni wyposażony pokój, jest także Internet.
miejsce: Aachen
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 15.10.
Zadawalająca znajomość języka niemieckiego
Chcesz pracować za granicą?

Personalservices24 zostało zbudowane na ludziach, którzy pozyskali swoje doświadczenia w dużych firmach z obszaru opieki, rekrutacji oraz szkoleń w Polsce i za granicą.

Nasi Konsultanci rozwijali swoje umiejętności i sprawność operacyjną w największych firmach na rynku polskim zajmujących się rekrutacją oraz obsługą stanowisk: Opiekun / Opiekunka Osób Starszych, skuteczną i szybką rekrutacją odpowiednich Kandydatów na zróżnicowane stanowiska pracy w Polsce i za granicą oraz kreatywnych szkoleń, które sprawiają przyjemność Uczestnikom a jednocześnie pozwalają osiągnąć założone cele. Dla nas liczy się jakość a nie ilość. Wprowadzamy nowe standardy obsługi Klientów, ponieważ w centrum naszego zainteresowania są ludzie i ich potrzeby. Koncentrujemy naszą uwagę na sprawach ważnych dla Państwa.

Nasz Team jest do Państwa dyspozycji, wszyscy posługujemy się biegle językiem niemieckim, angielskim i polskim. Służymy naszą pomocą w każdej sytuacji.

Aplikuj teraz - praca jako opiekunka w Niemczech
lub zadzwoń do nas
+48 22 646 33 03
Jak wygląda proces rekrutacyjny w opiekunka osób starszych - Niemcy

Personalservices24 specjalizuje się w rekrutacji pracowników na różne stanowiska. Nasze usługi świadczymy w Polsce, Niemczech, Austrii i w innych krajach Unii Europejskiej. Na bieżąco prowadzimy rekrutację Kandydatów na terenie całej Polski.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani atrakcyjną pracą w Niemczech i konkurencyjnymi stawkami zapraszamy do PS24.

Nasi Konsultanci posiadają duże doświadczenie i sprawią, że proces rekrutacji przebiegnie błyskawicznie i w bezstresowej atmosferze.

CZEKAMY NA WAS!

Napisz do nas maila lub wypełnij formularz kontaktowy
Konsultanci Personalservices24 skontaktują się z Tobą
Rozmowa telefoniczna - opowiedz naszemu Konsultantowi o sobie i Twoim doświadczeniu
Przedstawienie oferty opieki oraz ustalenie warunków współpracy
Podpisanie umowy i wyjazd za granicę
Dlaczego wybrać naszą firmę opiekunka osób starszych - Niemcy

Dlaczego wybrać naszą firmę

Wieloletnie doświadczenie
Wynagrodzenie na czas
Sprawdzone miejsca pracy
Opieka zdrowotna
Przyjazna rekrutacja
Całodobowa pomoc
opiekunka osób starszych

Personalservices24 specjalizuje się branży opieki nad starszymi ludźmi, rekrutacji personelu z Polski oraz w szkoleniach językowych i tematycznych z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży telefonicznej i bezpośredniej oraz komunikacji.

Informacje
O Nas
Strefa opiekunki
Oferty pracy
Oferty pracy
Rekrutacja
Kontakt
ul. Kazimierzowska 52, lok. 6, 02-546 Warszawa (3. piętro)
pon.- piąt. 9-17.00
Copyright © - 2023 Personalservices24.pl
Wykonanie strony WWW: Devilart