praca opieka Niemcy

Praca dla opiekunek w Niemczech

opiekunka osób starszych - szybki kontakt Zadzwoń teraz: +48 22 646 33 03
Home / O Nas / Oferty pracy / Rekrutacja / Strefa opiekunki / Kontakt
Szukam pracy

Szukam pracy

Legalna, dobrze płatna i bezpieczna praca w Niemczech?

Jeśli szukają Państwo zatrudnienia w opiece i szukają sprawdzonej firmy, która umożliwi podjęcie legalnej pracy w Niemczech, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Szukasz pracy? Pracuj z nami!
Praca w opiece czeka na Ciebie!
Wypełnij formularz, a my oddzwonimy!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Personalservices24 oraz PS24 Group Sp. z o. o. moich danych osobowych w celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r., tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami oraz RODO.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Personalservices24 oraz PS24 Group Sp. z o.o. moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Personalservices24 oraz PS24 Group Sp. z o.o. w zakresie, w jakim dozwolone jest to przepisami obowiązującego prawa.
Administratorem Państwa danych jest Personalservices24 z siedzibą w 01-026 Warszawa, ul. M. Anielewicza 27/103 oraz PS24 Group Sp. z o.o. z siedzibą 02-546 Warszawa, ul. Kazimierzowska 52. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych oraz przekazanie innych dokumentów (CV, referencje) jest dobrowolne. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Oświadczam tym samym, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, aktualizowania i usuwania.

Sprawdź legalne oferty pracy w Niemczech

Legalna, dobrze płatna i bezpieczna praca w Niemczech?

Jeśli szukają Państwo zatrudnienia w opiece i szukają sprawdzonej firmy, która umożliwi podjęcie legalnej pracy w Niemczech, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Opieka i wsparcie dla PANI 160 cm, 60 kg. Seniorka jest osobą w przeważającej mierze leżącą i porusza się za pomocą wózka. Pacjentka jest po zawale, jest karmiona za pomocą sondy i ma sparaliżowaną lewą stronę ciała, mimo to umysł ma klarowny. Pani jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Jest też Internet. Na zleceniu jest mały pies.
miejsce: Castrop-Rauxel
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: OD ZARAZ
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie MAŁŻEŃSTWA. Seniorka, 165 cm, 62 kg, jest osobą mobilną i samodzielną, ma jedynie problemy ze wzrokiem. Pan, 180 cm, 80 kg, jest osobą mobilny, chodzi powoli, ale wymaga asekuracji, ma demencję i chorobę Alzheimera oraz niedosłyszy i jest inkontynentny Państwo potrzebują pomocy w codziennych czynnościach, przy ubieraniu się i utrzymaniu higieny. Para mieszka w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój.
miejsce: Möln
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 31.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 174 cm, 68 kg. Seniorka jest w dużej mierze osobą samodzielną, porusza się przy pomocy rolatora, ma też do dyspozycji wózek. Potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w dużym mieszkaniu w mieście. Do dyspozycji Pani opiekunki jest w pełni wyposażony pokój z własną łazienką i dostępem do Internetu.
miejsce: Wuppertal
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 30.05
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 170 cm, 80 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną i porusza się za pomocą rolatora. Podopieczna ma demencję, cukrzycę i nadciśnienie. Pani jest inkontynentna. Raz dziennie do Pani przychodzi Pflegedienst. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, dbaniu o higienę osobistą oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pacjentka mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest własny pokój i łazienka, jest też Internet.
miejsce: Neuenbürg
zarobki: 1450 € netto
od kiedy: 14.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie PANA. Pan 75 kg, jest osobą mobilną, natomiast na spacerach porusza się przy pomocy rolatora. Pacjent ma chorobę Alzheimera i założoną stomię, której Pani opiekunka nie obsługuje. Senior jest inkontynentny. Panu należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym z żoną. Do dyspozycji Pani opiekunki jest własny pokój, na miejscu znajduje się Internet.
miejsce: Kolonia
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 13.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 170 cm, 75 kg. Senior porusza się na wózku i za pomocą rolatora. Podopieczny ma chorobę Parkinsona i zaburzenia rytmu serca. Pan jest inkontynentny. Seniorowi należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu, w przygotowywaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym w małym nadmorskim mieście. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój, jest także Internet.
miejsce: Heiligenhafen
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 29.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie MAŁŻEŃSTWA. Seniorka waży 55 kg i jest po amputacji nóg, ale używa protez, więc jest częściowo mobilna i chodzi przy rolatorze, czasami używa też wózka. Ze względu na wiek podopieczna bardzo słabo widzi, ma też cukrzycę i jest po przebytym udarze. Trzy razy dziennie przychodzi Pflegedienst celem podania insuliny. Z usposobienia seniorka jest miła i rozmowna. Pan 177 cm 78 kg, porusza się na wózku i ma początki demencji, cukrzycę i jest inkontynentny. Małżeństwo potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, przy ubieraniu się i utrzymaniu higieny. Państwo mieszkają w domu z ogrodem na wsi. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój z Internetem.
miejsce: Malsch
zarobki: 1300 € netto
od kiedy: 27.05.
Doświadczenie w opiece
Wsparcie dla uprzejmej PANI, 95 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną, porusza się głównie przy rolatorze, spacery na wózku. Pacjentka ma założoną stomię, której Pani opiekunka nie obsługuje i jest inkontynentna. Podopiecznej należy pomóc przy codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pani mieszka wraz z niewymagającym opieki mężem w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój, oraz Internet.
miejsce: Oering
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 27.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 156 cm, 57 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną, porusza się przy rolatorze. Pacjentka nosi okulary ze względu na osłabiony wzrok. Pani ma Alzheimera, ma również osteoporozę i jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w oddzielnym mieszkaniu w domu wielorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie, rower, jest także Internet. Na zleceniu jest kot.
miejsce: Anzing
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 20.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 162 cm, 100 kg. Seniorka jest częściowo mobilna i porusza się przy rolatorze, potrzebuje również asekuracji Pani opiekunki podczas chodzenia oraz wsparcia przy wstawaniu. Pani ma nowotwór przysadki mózgowej, COPD i jest inkontynentna. Seniorka ma klarowny umysł i nie ma problemów z komunikacją ani z orientacją. Podopiecznej należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu oraz ją mobilizować i aktywizować. Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym, przestrzeń wiejska. Do dyspozycji Pani opiekunki jest własny pokój z oddzielną łazienką, jest Internet.
miejsce: Stolpe
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 19.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI,163 cm, 75 kg. Podopieczna jest osobą mobilną. Seniorka ma cierpi na nadciśnienie i osłabienie starcze. Pacjentka jest w dużej mierze samodzielna. Podopiecznej należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pani mieszka sama w domu. Do dyspozycji Pani opiekunki jest pokój z własną łazienką, jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Bösel
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 30.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI 165 cm, 120 kg. Seniorka porusza się na wózku. Podopieczna ma niewydolność serca, nadciśnienie, jest po zawale i ma sparaliżowaną lewą rękę i nogę, ale samodzielnie przemieszcza się z łóżka na wózek. Pani jest kontynentna. 2-3 razy dziennie przychodzi Pflegedienst. Seniorka potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, utrzymaniu higieny, przygotowaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym, przestrzeń wiejska. Do dyspozycji opiekuna jest oddzielny pokój i własna łazienka, jest także dostęp do Internetu.
miejsce: Poyenberg
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 29.05.
Zadowalająca/dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie MAŁŻEŃSTWA. Seniorka, 167 cm, 60 kg, cierpi na osłabienie starcze, jest inkontynentna i porusza się przy rolatorze. Pani potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, przy ubieraniu się i utrzymaniu higieny. Pani mieszka z mężem w domu jednorodzinnym, przestrzeń wiejska. Pan, 176 cm, 60 kg, jest samodzielny, trzeba mieć tylko na niego oko, ma początki demencji i jest inkontynentny. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój. Jest też Internet.
miejsce: Linkenheim-Hochstetten
zarobki: 1750 € netto
od kiedy: 27.05
Bardzo dobra/ dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI 153 cm, 93 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną-korzysta z rolatora. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze i jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu. Do dyspozycji opiekunki jest w pełni osobny pokój. Jest też Internet.
miejsce: Lüdenscheid
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 14.05
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 70 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną i porusza się za pomocą rolatora. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, ma demencję i jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka z mężem w przestronnym apartamencie. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Jest też Internet.
miejsce: Köln
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: OD ZARAZ
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 183 cm, 75 kg. Senior jest osobą leżącą. Pan cierpi na osłabienie starcze, ma chorobę Parkinsona i jest cewnikowany. Senior potrzebuje pomocy przy wykonywaniu codziennych czynności, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka z żoną w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój i własna łazienka, jest także Internet.
miejsce: Ratingen
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: OD ZARAZ
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla Pani, pacjentka 165 cm, 65 kg. Pacjentka jest osobą mobilną, natomiast podczas spacerów wspomaga się rolatorem. Seniorka cierpi na demencję, ma również nadciśnienie i osteoporozę. Pani po przebytym udarze, jest inkontynentna. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Seniorka mieszka sama w domu z ogrodem. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny, w pełni wyposażony pokój, jest również Internet.
miejsce: Böblingen
zarobki: 1400 € netto
od kiedy: 16.05.
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 172 cm, 56 kg. Seniorka jest osobą mobilną i w dużym stopniu samodzielną, natomiast ze względu na wiek potrzebuje wsparcia i asekuracji Pani opiekunki. Podopieczna cierpi na zaburzenia rytmu serca, natomiast umysł ma klarowny i nie ma problemów z komunikacją, czy orientacją. Pani jest kontynentna. Potrzebuje wsparcia i pomocy w wykonywaniu codziennych czynności, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1400 € netto
od kiedy: 17.05.
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 75 kg. Podopieczna jest osoba leżącą, porusza się na wózku, wymagany jest transfer pacjentki. Pani ma chorobę Parkinsona oraz polineuropatię i jest inkontynentna, natomiast umysł ma klarowny i nie ma problemów z komunikacją. Seniorce należy pomóc w wykonywaniu codziennych czynności, utrzymaniu higieny osobistej, a także w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w małym mieście. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój i toaleta, jest Internet.
miejsce: Niebüll
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 06.05.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 158 cm, 56 kg. Seniorka jest osobą mobilną. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, niewydolność serca i demencję. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka z sama w mieszkaniu w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest osobny pokój.
miejsce: Köln
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 05.05
Dobra znajomość języka niemieckiego
Chcesz pracować za granicą?

Personalservices24 zostało zbudowane na ludziach, którzy pozyskali swoje doświadczenia w dużych firmach z obszaru opieki, rekrutacji oraz szkoleń w Polsce i za granicą.

Nasi Konsultanci rozwijali swoje umiejętności i sprawność operacyjną w największych firmach na rynku polskim zajmujących się rekrutacją oraz obsługą stanowisk: Opiekun / Opiekunka Osób Starszych, skuteczną i szybką rekrutacją odpowiednich Kandydatów na zróżnicowane stanowiska pracy w Polsce i za granicą oraz kreatywnych szkoleń, które sprawiają przyjemność Uczestnikom a jednocześnie pozwalają osiągnąć założone cele. Dla nas liczy się jakość a nie ilość. Wprowadzamy nowe standardy obsługi Klientów, ponieważ w centrum naszego zainteresowania są ludzie i ich potrzeby. Koncentrujemy naszą uwagę na sprawach ważnych dla Państwa.

Nasz Team jest do Państwa dyspozycji, wszyscy posługujemy się biegle językiem niemieckim, angielskim i polskim. Służymy naszą pomocą w każdej sytuacji.

Aplikuj teraz - praca jako opiekunka w Niemczech
lub zadzwoń do nas
+48 22 646 33 03
Jak wygląda proces rekrutacyjny w opiekunka osób starszych - Niemcy

Personalservices24 specjalizuje się w rekrutacji pracowników na różne stanowiska. Nasze usługi świadczymy w Polsce, Niemczech, Austrii i w innych krajach Unii Europejskiej. Na bieżąco prowadzimy rekrutację Kandydatów na terenie całej Polski.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani atrakcyjną pracą w Niemczech i konkurencyjnymi stawkami zapraszamy do PS24.

Nasi Konsultanci posiadają duże doświadczenie i sprawią, że proces rekrutacji przebiegnie błyskawicznie i w bezstresowej atmosferze.

CZEKAMY NA WAS!

Napisz do nas maila lub wypełnij formularz kontaktowy
Konsultanci Personalservices24 skontaktują się z Tobą
Rozmowa telefoniczna - opowiedz naszemu Konsultantowi o sobie i Twoim doświadczeniu
Przedstawienie oferty opieki oraz ustalenie warunków współpracy
Podpisanie umowy i wyjazd za granicę
Dlaczego wybrać naszą firmę opiekunka osób starszych - Niemcy
Home Dlaczego wybrać naszą firmę
Wieloletnie doświadczenie
Wynagrodzenie na czas
Sprawdzone miejsca pracy
Opieka zdrowotna
Przyjazna rekrutacja
Całodobowa pomoc
opiekunka osób starszych

Personalservices24 specjalizuje się branży opieki nad starszymi ludźmi, rekrutacji personelu z Polski oraz w szkoleniach językowych i tematycznych z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży telefonicznej i bezpośredniej oraz komunikacji.

Informacje
O Nas
Strefa opiekunki
Oferty pracy
Oferty pracy
Rekrutacja
Kontakt
ul. Kazimierzowska 52, lok. 6, 02-546 Warszawa (3. piętro)
pon.- piąt. 9-17.00
Copyright © - 2022 Personalservices24.pl
Wykonanie strony WWW: Devilart