praca opieka Niemcy

Praca dla opiekunek w Niemczech

opiekunka osób starszych - szybki kontakt Zadzwoń teraz: +48 22 646 33 03
Home / O Nas / Oferty pracy / Rekrutacja / Strefa opiekunki / Kontakt
Szukam pracy

Szukam pracy

Legalna, dobrze płatna i bezpieczna praca w Niemczech?

Jeśli szukają Państwo zatrudnienia w opiece i szukają sprawdzonej firmy, która umożliwi podjęcie legalnej pracy w Niemczech, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Szukasz pracy? Pracuj z nami!
Praca w opiece czeka na Ciebie!
Wypełnij formularz, a my oddzwonimy!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Personalservices24 oraz PS24 Group Sp. z o. o. moich danych osobowych w celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r., tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami oraz RODO.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Personalservices24 oraz PS24 Group Sp. z o.o. moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Personalservices24 oraz PS24 Group Sp. z o.o. w zakresie, w jakim dozwolone jest to przepisami obowiązującego prawa.
Administratorem Państwa danych jest Personalservices24 z siedzibą w 01-026 Warszawa, ul. M. Anielewicza 27/103 oraz PS24 Group Sp. z o.o. z siedzibą 02-546 Warszawa, ul. Kazimierzowska 52. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych oraz przekazanie innych dokumentów (CV, referencje) jest dobrowolne. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Oświadczam tym samym, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, aktualizowania i usuwania.

Sprawdź legalne oferty pracy w Niemczech

Legalna, dobrze płatna i bezpieczna praca w Niemczech?

Jeśli szukają Państwo zatrudnienia w opiece i szukają sprawdzonej firmy, która umożliwi podjęcie legalnej pracy w Niemczech, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 164 cm, 50 kg. Podopieczna jest osobą częściowo mobilną poruszającą się za pomocą rollatora i wózka inwalidzkiego. Pani cierpi na osłabienie starcze, ma nadciśnienie, artrozę i początki demencji. Podopieczna jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w wykonywaniu codziennych czynności, utrzymaniu higieny osobistej, a także w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z TV. Jest też Internet.
miejsce: Beringstedt
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 25.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 60 kg. Senior jest osobą mobilną i kontynentną. Senior cierpi na demencję, cukrzycę, niewydolność serca. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu, utrzymywaniu higieny, w przygotowywaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Senior mieszka sam w mieszkaniu. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój. Jest też Internet.
miejsce: Gehrden
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 19.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla SENIORA. Pan, 185 cm, 85 kg jest osobą częściowo mobilną. Porusza się za pomocą rollatora oraz wózka inwalidzkiego. Pacjent ma początkową demencję, inkontynencję i jest po udarze. Seniorowi należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym z partnerką. Seniorka ma nadciśnienie, jest osobą mobilną. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój. Na zleceniu jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Lubeka
zarobki: 1900 € netto
od kiedy: 19.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie PANI, 68 kg. Pani jest osobą leżącą, czasem korzysta z wózka inwalidzkiego, wymagany jest transfer. Seniorka ma osłabienie starcze. Podopieczna jest kontynentna. Pani należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój i własna łazienka. Jest też Internet.
miejsce: Melsungen
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: OD ZARAZ
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie PARY. Seniorka 60 kg, jest osobą mobilną i dosyć samodzielną. Pani ma osłabienie starcze, jest kontynentna. Senior 80 kg, jest również osobą mobilną. Pan ma demencję i osłabienie starcze. Seniorom należy pomóc głównie w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym w mieście. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielne mieszkanie z dostępem do Internetu.
miejsce: Wuppertal
zarobki: 1900 € netto
od kiedy: OD ZARAZ
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie PANA, 174 cm, 73 kg. Senior jest osobą częściowo mobilną poruszającą się za pomocą wózka inwalidzkiego. Pacjent cierpi na osłabienie starcze, ma cukrzycę i nowotwór. Senior potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach i prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu. Do dyspozycji opiekuna jest samodzielny pokój z TV.
miejsce: Karlsbad
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 03.04.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie małżeństwa. Pan 88 kg., jest osobą poruszającą się za pomocą rollatora. Pacjent po zawale, cierpi na osłabienie starcze ma początki demencji. Ponadto pacjent ma cukrzycę i niewydolność serca. Senior potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach i prowadzeniu gospodarstwa domowego. Żona jest mobilna, jednak wymaga wsparcia przy codziennych czynnościach. Para mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój i Internet.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 14.03.
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie PANA, 185 cm, 91 kg. Senior jest osobą mobilną. Pacjent cierpi na osłabienie starcze, ma demencję i cukrzycę. Pan jest osobą inkontynentną. Senior potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach i prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu. Do dyspozycji opiekuna jest samodzielny pokój.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 13.03.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 55 kg. Podopieczna jest mobilna. Pani cierpi na osłabienie starcze i ma demencję. Seniorce należy pomóc w wykonywaniu codziennych czynności, utrzymaniu higieny osobistej, a także w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka z córką w domu jednorodzinnym. Na zleceniu jest też pies. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój. Jest też Internet i rower.
miejsce: Bremen
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 09.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, 75 kg, 175 cm. Senior porusza się za pomocą rollatora i wózka inwalidzkiego. Pacjent ma osłabienie starcze i problemy ze słuchem. Seniorowi należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój.
miejsce: Monachium
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 05.04.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, 170 cm, 63 kg, Pacjent jest osobą poruszającą się za pomocą wózka inwalidzkiego. Senior ma demencję, bardzo osłabiony wzrok i słuch. Podopieczny jest kontynentny. Do pana przychodzi Pflegedienst zakładać podkolanówki uciskowe i podawać leki. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w wydzielonym mieszkaniu w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z dostępem do Internetu i TV.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 07.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 85 kg. Senior porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Pacjent choruje na Parkinsona, osłabienie starcze i jest inkontynentny. Seniorowi należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka z niewymagającą opieki żoną w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój i oddzielna łazienka. Na zleceniu jest dostęp do Internetu.
miejsce: Wuppertal
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 02.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie seniorki. Pani jest osobą częściowo mobilną, porusza się za pomocą rollatora i wózka. Seniorka cierpi na depresję. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój. Na zleceniu jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Eggenstein-Leopoldshafen
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 02.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 174 cm, 68 kg. Seniorka jest w dużej mierze osobą samodzielną, porusza się przy pomocy rollatora, ma też do dyspozycji wózek. Potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w dużym mieszkaniu w mieście. Do dyspozycji Pani opiekunki jest w pełni wyposażony pokój oraz oddzielna łazienka. Na zleceniu jest również dostęp do Internetu.
miejsce: Wuppertal
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 14.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 173 cm, 62 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną, porusza się o lasce lub przy pomocy rollatora. Pacjentka jest niewidoma, ma astmę oraz problemy z sercem. Podopieczna o klarownym umyśle, nie ma problemów z komunikacją, ani orientacją. Pani należy pomóc w codziennych czynnościach, dbaniu o higienę osobistą, podawaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w centrum małego miasta. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój, własna łazienka, jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Buchholz in der Nordheide
zarobki: 1750 € netto
od kiedy: 16.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla SENIORA. Pan jest osobą częściowo mobilną, porusza się za pomocą rollatora. Pacjent ma demencję, osłabienie starcze. Podopieczny cierpi na niewydolność serca, a także jest inkontynentny. Seniorowi należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki/a jest oddzielny pokój. Na zleceniu jest też dostęp do Internetu i radia.
miejsce: Friedrichsgabekoog
zarobki: 1750 € netto
od kiedy: 14.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, 159 cm, 62 kg, który jest mobilny. Senior ma osłabienie starcze, nadciśnienie, cukrzycę i problemy z sercem. Podopieczny jest inkontynentny. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z dostępem do Internetu.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 08.03.
Komunikatywna języka niemieckiego
Opieka i wsparcie seniorki. Pani jest osobą leżącą, ma SM, inkontynencję i osłabienie starcze. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Seniorka jest miła i spokojna z charakteru. Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój. Na zleceniu jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Kürten
zarobki: 1900 € netto
od kiedy: 13.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 163cm, 72 kg, po przebytym udarze. Senior jest częściowo mobilny, porusza się za pomocą rollatora oraz nosi ortezę. Senior jest osobą inkontynentną. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu, utrzymywaniu higieny, w przygotowywaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Senior mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z własną łazienką. Jest też Internet oraz rower.
miejsce: Prisdorf
zarobki: 1900 € netto
od kiedy: 14.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 180 cm, 80 kg, po przebytym udarze. Senior nadal jest osobą mobilną i w dużym stopniu samodzielną, chodzi o lasce. Podopieczny ma cukrzycę oraz jest inkontynentny, natomiast umysł ma klarowny. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu, w przygotowywaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Senior mieszka sam w domu jednorodzinnym, przestrzeń wiejska. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z własną łazienką, jest też Internet.
miejsce: Eschbach
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 14.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Chcesz pracować za granicą?

Personalservices24 zostało zbudowane na ludziach, którzy pozyskali swoje doświadczenia w dużych firmach z obszaru opieki, rekrutacji oraz szkoleń w Polsce i za granicą.

Nasi Konsultanci rozwijali swoje umiejętności i sprawność operacyjną w największych firmach na rynku polskim zajmujących się rekrutacją oraz obsługą stanowisk: Opiekun / Opiekunka Osób Starszych, skuteczną i szybką rekrutacją odpowiednich Kandydatów na zróżnicowane stanowiska pracy w Polsce i za granicą oraz kreatywnych szkoleń, które sprawiają przyjemność Uczestnikom a jednocześnie pozwalają osiągnąć założone cele. Dla nas liczy się jakość a nie ilość. Wprowadzamy nowe standardy obsługi Klientów, ponieważ w centrum naszego zainteresowania są ludzie i ich potrzeby. Koncentrujemy naszą uwagę na sprawach ważnych dla Państwa.

Nasz Team jest do Państwa dyspozycji, wszyscy posługujemy się biegle językiem niemieckim, angielskim i polskim. Służymy naszą pomocą w każdej sytuacji.

Aplikuj teraz - praca jako opiekunka w Niemczech
lub zadzwoń do nas
+48 22 646 33 03
Jak wygląda proces rekrutacyjny w opiekunka osób starszych - Niemcy

Personalservices24 specjalizuje się w rekrutacji pracowników na różne stanowiska. Nasze usługi świadczymy w Polsce, Niemczech, Austrii i w innych krajach Unii Europejskiej. Na bieżąco prowadzimy rekrutację Kandydatów na terenie całej Polski.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani atrakcyjną pracą w Niemczech i konkurencyjnymi stawkami zapraszamy do PS24.

Nasi Konsultanci posiadają duże doświadczenie i sprawią, że proces rekrutacji przebiegnie błyskawicznie i w bezstresowej atmosferze.

CZEKAMY NA WAS!

Napisz do nas maila lub wypełnij formularz kontaktowy
Konsultanci Personalservices24 skontaktują się z Tobą
Rozmowa telefoniczna - opowiedz naszemu Konsultantowi o sobie i Twoim doświadczeniu
Przedstawienie oferty opieki oraz ustalenie warunków współpracy
Podpisanie umowy i wyjazd za granicę
Dlaczego wybrać naszą firmę opiekunka osób starszych - Niemcy

Dlaczego wybrać naszą firmę

Wieloletnie doświadczenie
Wynagrodzenie na czas
Sprawdzone miejsca pracy
Opieka zdrowotna
Przyjazna rekrutacja
Całodobowa pomoc
opiekunka osób starszych

Personalservices24 specjalizuje się branży opieki nad starszymi ludźmi, rekrutacji personelu z Polski oraz w szkoleniach językowych i tematycznych z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży telefonicznej i bezpośredniej oraz komunikacji.

Informacje
O Nas
Strefa opiekunki
Oferty pracy
Oferty pracy
Rekrutacja
Kontakt
ul. Kazimierzowska 52, lok. 6, 02-546 Warszawa (3. piętro)
pon.- piąt. 9-17.00
Copyright © - 2024 Personalservices24.pl
Wykonanie strony WWW: Devilart