praca opieka Niemcy

Praca dla opiekunek w Niemczech

opiekunka osób starszych - szybki kontakt Zadzwoń teraz: +48 22 646 33 03
Home / O Nas / Oferty pracy / Rekrutacja / Strefa opiekunki / Kontakt
Szukam pracy

Szukam pracy

Legalna, dobrze płatna i bezpieczna praca w Niemczech?

Jeśli szukają Państwo zatrudnienia w opiece i szukają sprawdzonej firmy, która umożliwi podjęcie legalnej pracy w Niemczech, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Szukasz pracy? Pracuj z nami!
Praca w opiece czeka na Ciebie!
Wypełnij formularz, a my oddzwonimy!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Personalservices24 oraz PS24 Group Sp. z o. o. moich danych osobowych w celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r., tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami oraz RODO.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Personalservices24 oraz PS24 Group Sp. z o.o. moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Personalservices24 oraz PS24 Group Sp. z o.o. w zakresie, w jakim dozwolone jest to przepisami obowiązującego prawa.
Administratorem Państwa danych jest Personalservices24 z siedzibą w 01-026 Warszawa, ul. M. Anielewicza 27/103 oraz PS24 Group Sp. z o.o. z siedzibą 02-546 Warszawa, ul. Kazimierzowska 52. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych oraz przekazanie innych dokumentów (CV, referencje) jest dobrowolne. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Oświadczam tym samym, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, aktualizowania i usuwania.

Sprawdź legalne oferty pracy w Niemczech

Legalna, dobrze płatna i bezpieczna praca w Niemczech?

Jeśli szukają Państwo zatrudnienia w opiece i szukają sprawdzonej firmy, która umożliwi podjęcie legalnej pracy w Niemczech, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Opieka i wsparcie MAŁŻEŃSTWA. Seniorka, 167 cm, 60 kg, cierpi na osłabienie starcze, jest inkontynentna i porusza się przy rolatorze. Senior, 176 cm, 60 kg, jest samodzielny, trzeba mieć tylko na niego oko, ma początki demencji i jest inkontynentny. Paaństwo potrzebują pomocy w codziennych czynnościach, przy ubieraniu się i utrzymaniu higieny. Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym, przestrzeń wiejska. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój. Jest też Internet.
miejsce: Linkenheim-Hochstetten
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 18.10.
Bardzo dobra/ dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI. Podopieczna porusza się za pomocą rolatora. Seniorka cierpi na osłabienie starcze, ma demencję, cukrzycę i jest inkontynentna. Podopieczna potrzebuje pomocy w wykonywaniu codziennych czynności, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój, jest też Internet.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 17.10.
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 85 kg. Senior jest osobą mobilną i chodzi o lasce, do dyspozycji ma także rollator. Podopieczny cierpi na lekką demencję, ale ma klarowny umysł. Pan nie ma problemów z komunikacją ani z orientacją. Senior jest w dużej mierze osobą samodzielną. Podopiecznemu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pacjent mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest własny pokój z oddzielną łazienką, jest internet i tv.
miejsce: Husum
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 16.10.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, 175 cm, 75 kg. Senior porusza się za pomocą rolatora i na wózku. Podopieczny cierpi na osłabienie starcze i jest po udarze, jest też cewnikowany. Pan potrzebuje pomocy w codziennym funkcjonowaniu, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Senior mieszka z żoną w domu jednorodzinnym, przestrzeń wiejska. Do dyspozycji opiekuna jest oddzielny pokój z własna łazienką. Jest też Internet.
miejsce: Kellenhausen
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 13.10.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka, 166 cm, 55 kg. Seniorka porusza się za pomocą rollatora Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, ma rozrusznik serca. Pani jest kontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w małym miasteczku. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Jest Internet.
miejsce: Mettmann
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 12.10.
Dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka, 172 cm, 120 kg. Seniorka porusza się na wózku, samodzielnie wykonuje transfer. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, ma astmę, reumatyzm, niewydolność i zaburzenia rytmu serca. Pani jest kontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Jest Internet.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 11.10.
Zadawalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie PANI, 168 cm 76 kg. Seniorka jest osobą poruszającą się za pomocą rollatora, czasem na wózku inwalidzkim. Pacjentka ma cukrzycę, nadciśnienie i jest osobą inkontynentną. Seniorka potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach i prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka z mobilnym i samodzielnym mężem w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój i oddzielna łazienka. Na zleceniu jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Karlsbad
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 14.10.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie PANA 75 kg. Senior jest osobą, która dużo czasu spędza w łóżku porusza przy wsparciu i asekuracji opiekuna. Pacjent cierpi na osłabienie starcze, demencję i inkontynencję, jest cewnikowany. Senior potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny i prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka z mobilną żoną w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pana opiekunki jest samodzielny pokój. Na zleceniu jest też Internet.
miejsce: Kilonia
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: OD ZARAZ
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie do PANI. PANI 173 cm, 70 kg. Podopieczna jest osobą częściowo mobilną-porusza się przy rolatorze i w dużym stopniu samodzielną. Seniorka ma początki demencji. Pani należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekuna jest wyposażony pokój z dostępem do Internetu.
miejsce: Lubeka
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 10.10.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 158 cm, 56 kg. Seniorka jest osobą mobilną. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, niewydolność serca i demencję. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka z sama w domu wielorodzinnym w wydzielonym mieszkaniu. Do dyspozycji Pani opiekunki jest osobny pokój.
miejsce: Kolonia
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 07.10.
Dobra znajomość języka niemeickiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 40 kg. Seniorka porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, jest mocno osłabiona. Pacjentka ma początki demencji oraz COPD( problemy z płucami). Seniorka potrzebuje pomocy w wykonywaniu codziennych czynności, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Mieszka sama w domu jednorodzinnym Do dyspozycji Pani opiekunki jest wyposażone poddasze: pokój, łazienka i aneks kuchenny. Na zleceniu jest również dostęp do Internetu.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 05.10.
Dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI,170 cm, 74 kg. Podopieczna jest osobą mobilną. Seniorka cierpi na osłabienie starcze i ma demencję. Pacjentka jest w dużej mierze samodzielna. Podopiecznej należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pani mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pana opiekuna jest pokój, jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Hannover
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: OD ZARAZ
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla 12 podopiecznych mieszkających w Wohngemeinschaft. Większość z nich jest w pełni mobilna i samodzielna. Do obowiązków Pani opiekunki należy dbanie o dobre samopoczucie podopiecznych oraz zrobienie obchodu w porze nocnej. W razie konieczności należy udzielić pomocy podopiecznym lub zadzwonić po Pflegedienst. Należy pomóc rano i wieczorem w przygotowaniu posiłków dla seniorów. Do zadań należy również utrzymywanie porządku na terenie Wohngemeinschaft. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny, wyposażony pokój, jest Internet.
miejsce: Eschweiler
zarobki: 1400 € netto
od kiedy: 28.09.
Dobra lub zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 160 cm, 50 kg. Senior jest osobą mobilną i czasami porusza się za pomocą rolatora. Podopieczny cierpi na osłabienie starcze i jest kontynentny. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu, w przygotowywaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Senior mieszka sam w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój i własna łazienka. Jest też Internet.
miejsce: Waldbronn
zarobki: 1400 € netto
od kiedy: 30.09.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 165, 62 kg. Podopieczna jest osobą częściowo mobilną, porusza się przy rollatorze. Seniorka jest spokojna, przyjazna, ma klarowny umysł i jest w dużej mierze osobą samodzielną. Pacjentka cierpi na niewydolność serca, nadciśnienie i artretyzm, codziennie do Pani przyjeżdża Pflegedienst. Seniorce należy dotrzymywać towarzystwa oraz pomóc w utrzymaniu higieny i ubieraniu. Podopieczna mieszka sama w kamienicy w centrum miasta. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny, w pełni wyposażony pokój, jest także internet.
miejsce: Aachen
zarobki: 1300 € netto
od kiedy: OD ZARAZ
Podstawowa znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 158 cm, 75 kg. Seniorka jest osobą mobilną i samodzielną. Pani ma astmę i osłabienie starcze, dlatego czasem potrzebuje asekuracji Pani opiekunki. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach i w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój.
miejsce: Lindlar
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 28.09.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie MAŁŻEŃSTWA. PANI waży 65 kg, jest osobą mobilną, cierpi na osłabienie starcze, ma nadciśnienie, demencję i osteoporozę. Seniorka jest kontynentna. Pan 60 kg. jest mobilny i w większości samodzielny. Senior jest kontynentny. Codziennie rano przychodzi do Państwa Pflegedienst. Małżeństwo potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, przy ubieraniu się i utrzymaniu higieny. Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój z Internetem.
miejsce: Duderstadt-Westerode
zarobki: 1750 € netto
od kiedy: 28.09.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 170 cm, 75 kg. Senior porusza się na wózku i za pomocą rolatora. Podopieczny ma chorobę Parkinsona i zaburzenia rytmu serca. Pan jest inkontynentny. Seniorowi należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu, w przygotowywaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym w małym nadmorskim mieście. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój, jest także Internet.
miejsce: Heiligenhafen
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 28.09.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 85 kg. Senior jest osobą mobilną i chodzi o lasce, do dyspozycji ma także rollator. Podopieczny cierpi na lekką demencję, ale ma klarowny umysł. Pan nie ma problemów z komunikacją ani z orientacją. Senior jest w dużej mierze osobą samodzielną. Podopiecznemu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pacjent mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest własny pokój z oddzielną łazienką, jest internet i tv.
miejsce: Husum
zarobki: 1400 € netto
od kiedy: 13.09.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 160 cm, 50 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną. Pani cierpi na osłabienie starcze, dlatego czasem potrzebuje asekuracji Pani opiekunki.Ma początki demencji, i jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny i w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój, jest Internet.
miejsce: Siegburg
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 09.09.
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Chcesz pracować za granicą?

Personalservices24 zostało zbudowane na ludziach, którzy pozyskali swoje doświadczenia w dużych firmach z obszaru opieki, rekrutacji oraz szkoleń w Polsce i za granicą.

Nasi Konsultanci rozwijali swoje umiejętności i sprawność operacyjną w największych firmach na rynku polskim zajmujących się rekrutacją oraz obsługą stanowisk: Opiekun / Opiekunka Osób Starszych, skuteczną i szybką rekrutacją odpowiednich Kandydatów na zróżnicowane stanowiska pracy w Polsce i za granicą oraz kreatywnych szkoleń, które sprawiają przyjemność Uczestnikom a jednocześnie pozwalają osiągnąć założone cele. Dla nas liczy się jakość a nie ilość. Wprowadzamy nowe standardy obsługi Klientów, ponieważ w centrum naszego zainteresowania są ludzie i ich potrzeby. Koncentrujemy naszą uwagę na sprawach ważnych dla Państwa.

Nasz Team jest do Państwa dyspozycji, wszyscy posługujemy się biegle językiem niemieckim, angielskim i polskim. Służymy naszą pomocą w każdej sytuacji.

Aplikuj teraz - praca jako opiekunka w Niemczech
lub zadzwoń do nas
+48 22 646 33 03
Jak wygląda proces rekrutacyjny w opiekunka osób starszych - Niemcy

Personalservices24 specjalizuje się w rekrutacji pracowników na różne stanowiska. Nasze usługi świadczymy w Polsce, Niemczech, Austrii i w innych krajach Unii Europejskiej. Na bieżąco prowadzimy rekrutację Kandydatów na terenie całej Polski.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani atrakcyjną pracą w Niemczech i konkurencyjnymi stawkami zapraszamy do PS24.

Nasi Konsultanci posiadają duże doświadczenie i sprawią, że proces rekrutacji przebiegnie błyskawicznie i w bezstresowej atmosferze.

CZEKAMY NA WAS!

Napisz do nas maila lub wypełnij formularz kontaktowy
Konsultanci Personalservices24 skontaktują się z Tobą
Rozmowa telefoniczna - opowiedz naszemu Konsultantowi o sobie i Twoim doświadczeniu
Przedstawienie oferty opieki oraz ustalenie warunków współpracy
Podpisanie umowy i wyjazd za granicę
Dlaczego wybrać naszą firmę opiekunka osób starszych - Niemcy

Dlaczego wybrać naszą firmę

Wieloletnie doświadczenie
Wynagrodzenie na czas
Sprawdzone miejsca pracy
Opieka zdrowotna
Przyjazna rekrutacja
Całodobowa pomoc
opiekunka osób starszych

Personalservices24 specjalizuje się branży opieki nad starszymi ludźmi, rekrutacji personelu z Polski oraz w szkoleniach językowych i tematycznych z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży telefonicznej i bezpośredniej oraz komunikacji.

Informacje
O Nas
Strefa opiekunki
Oferty pracy
Oferty pracy
Rekrutacja
Kontakt
ul. Kazimierzowska 52, lok. 6, 02-546 Warszawa (3. piętro)
pon.- piąt. 9-17.00
Copyright © - 2022 Personalservices24.pl
Wykonanie strony WWW: Devilart