praca opieka Niemcy

Praca dla opiekunek w Niemczech

opiekunka osób starszych - szybki kontakt Zadzwoń teraz: +48 22 646 33 03
Home / O Nas / Oferty pracy / Rekrutacja / Strefa opiekunki / Kontakt
Szukam pracy

Szukam pracy

Legalna, dobrze płatna i bezpieczna praca w Niemczech?

Jeśli szukają Państwo zatrudnienia w opiece i szukają sprawdzonej firmy, która umożliwi podjęcie legalnej pracy w Niemczech, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Szukasz pracy? Pracuj z nami!
Praca w opiece czeka na Ciebie!
Wypełnij formularz, a my oddzwonimy!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Personalservices24 oraz PS24 Group Sp. z o. o. moich danych osobowych w celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r., tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami oraz RODO.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Personalservices24 oraz PS24 Group Sp. z o.o. moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Personalservices24 oraz PS24 Group Sp. z o.o. w zakresie, w jakim dozwolone jest to przepisami obowiązującego prawa.
Administratorem Państwa danych jest Personalservices24 z siedzibą w 01-026 Warszawa, ul. M. Anielewicza 27/103 oraz PS24 Group Sp. z o.o. z siedzibą 02-546 Warszawa, ul. Kazimierzowska 52. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych oraz przekazanie innych dokumentów (CV, referencje) jest dobrowolne. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Oświadczam tym samym, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, aktualizowania i usuwania.

Sprawdź legalne oferty pracy w Niemczech

Legalna, dobrze płatna i bezpieczna praca w Niemczech?

Jeśli szukają Państwo zatrudnienia w opiece i szukają sprawdzonej firmy, która umożliwi podjęcie legalnej pracy w Niemczech, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Opieka i wsparcie PANI, 160 cm, 50 kg. Seniorka jest osobą poruszającą się za pomocą rollatora. Pani ma początki demencji i jest inkontynentna. Pacjentka potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach i prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu w centrum miasta. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój. Jest też Internet.
miejsce: Auerbach
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 30.03.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 75 kg. Seniorka porusza się za pomocą rollatora i wózka inwalidzkiego, wymagany transfer. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, jest po udarze. Pani jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pacjentka mieszka w domu jednorodzinnym z niewymagającym opieki, mobilnym mężem. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z łazienką.
miejsce: Vollstedt
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 29.04.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, 165 cm, 65 kg, jest w pełni mobilny. Senior ma osłabienie starcze i depresje. Podopieczny jest kontynentny. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z własną łazienką.
miejsce: Flensburg
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 29.04.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka, 165 cm, 70 kg. Seniorka jest osobą mobilną. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze i ma demencje. Pani jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój i TV. Jest też Internet.
miejsce: Waldbronn
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 15.04.
Zadawalająca / dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka, 166 cm, 55 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną na spacerach porusza się za pomocą rollatora. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, ma rozrusznik serca. Pani jest kontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w małym miasteczku. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Jest Internet.
miejsce: Mettmann
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 11.04.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie PANA, 185 cm, 91 kg. Senior jest osobą mobilną. Pacjent cierpi na osłabienie starcze, ma demencję i cukrzycę. Pan jest osobą inkontynentną. Senior potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach i prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 11.04.
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Wsparcie dla PANA. Senior jest osobą mobilną, chodzi przy rollatorze. Senior jest osobą samodzielną. Pan cierpi na osłabienie starcze, ma cukrzycę i stomię, którą sam obsługuje. Podopiecznemu należy pomóc w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z Internetem.
miejsce: Oering
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 11.04.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 178 cm, 75 kg. Senior po przebytym udarze, porusza się na elektrycznym wózku inwalidzkim, jest kontynentny. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu, w przygotowywaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Senior mieszka sam w mieszkaniu z ogrodem. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój, jest Internet. Na zleceniu jest kot.
miejsce: Sylt
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 29.03.
Dobra lub zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie PANA, 70 kg. Senior jest osobą leżącą. Pacjent cierpi na osłabienie starcze, ma stwardnienie rozsiane i stomie. Pan jest inkontynentny. Senior potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach i prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój z Internetem oraz osobna łazienka. Na zleceniu są dwa koty.
miejsce: Eschenburg
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 30.03.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 176 cm, 81 kg. Senior porusza się za pomocą rolatora, na spacerach przy pomocy wózka inwalidzkiego. Podopieczny cierpi na osłabienie starcze, ma demencję, Parkinsona oraz jest cewnikowany. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu, w przygotowywaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Senior mieszka sam w domu jednorodzinnym w małym mieście. Do dyspozycji Pana Opiekuna jest oddzielny pokój z własną łazienką. Na zleceniu jest dostęp do Internetu.
miejsce: Timmendorfer Strand
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 30.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie PANI, 60 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze i ma demencję. Seniorka potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny i prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój.
miejsce: Bremen
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 30.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, 170 cm, 63 kg, jest w pełni mobilny i samodzielny. Senior ma problemy ze wzrokiem oraz osłabiony słuch. Podopieczny jest kontynentny. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka w wydzielonym mieszkaniu w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z dostępem do Internetu i TV.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 24.03.
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 158 cm, 56 kg. Seniorka jest osobą mobilną. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, niewydolność serca i demencję. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka z sama w domu wielorodzinnym w wydzielonym mieszkaniu. Do dyspozycji Pani opiekunki jest osobny pokój, łazienka i TV. Jest też Internet.
miejsce: Kolonia
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 20.03.
Zadawalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 173 cm, 62 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną, porusza się o lasce lub przy pomocy rollatora. Pacjentka jest niewidoma, ma astmę oraz problemy z sercem. Podopieczna o klarownym umyśle, nie ma problemów z komunikacją, ani orientacją. Pani należy pomóc w codziennych czynnościach, dbaniu o higienę osobistą, podawaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w centrum małego miasta. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój, własna łazienka, jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Buchholz in der Nordheide
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 19.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 85 kg. Senior jest osobą mobilną i chodzi o lasce, do dyspozycji ma także rollator. Podopieczny cierpi na lekką demencję, ale ma klarowny umysł. Pan nie ma problemów z komunikacją ani z orientacją. Senior jest w dużej mierze osobą samodzielną. Podopiecznemu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pacjent mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest własny pokój z oddzielną łazienką, jest Internet i tv.
miejsce: Husum
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 19.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 65 kg. Seniorka porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, dużo czasu spędza w łóżku, wymagany transfer. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, ma niewydolność serca i nowotwór. Pani jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój.
miejsce: Breklum
zarobki: 1800 € netto
od kiedy: 15.03.
Dobra znajomość języka Niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 73 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną, porusza się za pomocą rollatora i wózka inwalidzkiego. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze. Pani jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z łazienką i rower.
miejsce: Viöl
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 11.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, 165 cm, 65 kg, jest w pełni mobilny. Senior ma osłabienie starcze i depresje. Podopieczny jest kontynentny. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z własną łazienką.
miejsce: Flensburg
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 07.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI,163 cm, 75 kg. Podopieczna jest osobą mobilną. Seniorka ma cierpi na nadciśnienie i osłabienie starcze. Pacjentka jest w dużej mierze samodzielna. Podopiecznej należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest pokój z własną łazienką, jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Bösel
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 14.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie MAŁŻEŃSTWA. PANI, 55 kg, 165 cm, jest osobą częściowo mobilną, porusza się za pomocą rollatora. Seniorka cierpi na osłabienie starcze ma początki demencji i osteoporozę. Seniorka jest inkontynentna. PAN, 61 kg, 180 cm. i jest osobą częściowo mobilną, porusza się za pomocą rollatora. Senior cierpi na osłabienie starcze i ma początki demencji. Senior jest kontynentny. Małżeństwo potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, przy ubieraniu się i utrzymaniu higieny. Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój. Jest też Internet.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1900 € netto
od kiedy: 07.03.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Chcesz pracować za granicą?

Personalservices24 zostało zbudowane na ludziach, którzy pozyskali swoje doświadczenia w dużych firmach z obszaru opieki, rekrutacji oraz szkoleń w Polsce i za granicą.

Nasi Konsultanci rozwijali swoje umiejętności i sprawność operacyjną w największych firmach na rynku polskim zajmujących się rekrutacją oraz obsługą stanowisk: Opiekun / Opiekunka Osób Starszych, skuteczną i szybką rekrutacją odpowiednich Kandydatów na zróżnicowane stanowiska pracy w Polsce i za granicą oraz kreatywnych szkoleń, które sprawiają przyjemność Uczestnikom a jednocześnie pozwalają osiągnąć założone cele. Dla nas liczy się jakość a nie ilość. Wprowadzamy nowe standardy obsługi Klientów, ponieważ w centrum naszego zainteresowania są ludzie i ich potrzeby. Koncentrujemy naszą uwagę na sprawach ważnych dla Państwa.

Nasz Team jest do Państwa dyspozycji, wszyscy posługujemy się biegle językiem niemieckim, angielskim i polskim. Służymy naszą pomocą w każdej sytuacji.

Aplikuj teraz - praca jako opiekunka w Niemczech
lub zadzwoń do nas
+48 22 646 33 03
Jak wygląda proces rekrutacyjny w opiekunka osób starszych - Niemcy

Personalservices24 specjalizuje się w rekrutacji pracowników na różne stanowiska. Nasze usługi świadczymy w Polsce, Niemczech, Austrii i w innych krajach Unii Europejskiej. Na bieżąco prowadzimy rekrutację Kandydatów na terenie całej Polski.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani atrakcyjną pracą w Niemczech i konkurencyjnymi stawkami zapraszamy do PS24.

Nasi Konsultanci posiadają duże doświadczenie i sprawią, że proces rekrutacji przebiegnie błyskawicznie i w bezstresowej atmosferze.

CZEKAMY NA WAS!

Napisz do nas maila lub wypełnij formularz kontaktowy
Konsultanci Personalservices24 skontaktują się z Tobą
Rozmowa telefoniczna - opowiedz naszemu Konsultantowi o sobie i Twoim doświadczeniu
Przedstawienie oferty opieki oraz ustalenie warunków współpracy
Podpisanie umowy i wyjazd za granicę
Dlaczego wybrać naszą firmę opiekunka osób starszych - Niemcy

Dlaczego wybrać naszą firmę

Wieloletnie doświadczenie
Wynagrodzenie na czas
Sprawdzone miejsca pracy
Opieka zdrowotna
Przyjazna rekrutacja
Całodobowa pomoc
opiekunka osób starszych

Personalservices24 specjalizuje się branży opieki nad starszymi ludźmi, rekrutacji personelu z Polski oraz w szkoleniach językowych i tematycznych z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży telefonicznej i bezpośredniej oraz komunikacji.

Informacje
O Nas
Strefa opiekunki
Oferty pracy
Oferty pracy
Rekrutacja
Kontakt
ul. Kazimierzowska 52, lok. 6, 02-546 Warszawa (3. piętro)
pon.- piąt. 9-17.00
Copyright © - 2023 Personalservices24.pl
Wykonanie strony WWW: Devilart