praca opieka Niemcy

Praca dla opiekunek w Niemczech

opiekunka osób starszych - szybki kontakt Zadzwoń teraz: +48 22 646 33 03
Home / O Nas / Oferty pracy / Rekrutacja / Strefa opiekunki / Kontakt
Szukam pracy

Szukam pracy

Legalna, dobrze płatna i bezpieczna praca w Niemczech?

Jeśli szukają Państwo zatrudnienia w opiece i szukają sprawdzonej firmy, która umożliwi podjęcie legalnej pracy w Niemczech, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Szukasz pracy? Pracuj z nami!
Praca w opiece czeka na Ciebie!
Wypełnij formularz, a my oddzwonimy!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Personalservices24 oraz PS24 Group Sp. z o. o. moich danych osobowych w celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r., tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami oraz RODO.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Personalservices24 oraz PS24 Group Sp. z o.o. moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Personalservices24 oraz PS24 Group Sp. z o.o. w zakresie, w jakim dozwolone jest to przepisami obowiązującego prawa.
Administratorem Państwa danych jest Personalservices24 z siedzibą w 01-026 Warszawa, ul. M. Anielewicza 27/103 oraz PS24 Group Sp. z o.o. z siedzibą 02-546 Warszawa, ul. Kazimierzowska 52. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych oraz przekazanie innych dokumentów (CV, referencje) jest dobrowolne. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Oświadczam tym samym, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, aktualizowania i usuwania.

Sprawdź legalne oferty pracy w Niemczech

Legalna, dobrze płatna i bezpieczna praca w Niemczech?

Jeśli szukają Państwo zatrudnienia w opiece i szukają sprawdzonej firmy, która umożliwi podjęcie legalnej pracy w Niemczech, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Opieka i wsparcie dla PANI. Seniorka jest osobą mobilną i samodzielną. Pani cierpi na osłabienie starcze, jest inkontynentna, ma początki demencji. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach i w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Na zleceniu jest dostęp do Internetu.
miejsce: Düseldorf
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: OD ZARAZ
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA. Senior jest osobą poruszającą się za pomocą wózka inwalidzkiego. Pan po wylewie, kontynentny, miewa problemy ze słuchem. Seniorowi należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny i w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój, jest Internet.
miejsce: Ratingen
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: OD ZARAZ
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 173 cm, 62 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną, porusza się o lasce lub przy pomocy rolatora. Pacjentka jest niewidoma, ma astmę oraz problemy z sercem. Podopieczna o klarownym umyśle, nie ma problemów z komunikacją, ani orientacją. Pani należy pomóc w codziennych czynnościach, dbaniu o higienę osobistą, podawaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w centrum małego miasta. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój, własna łazienka, jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Buchholz in der Nordheide
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 29.08.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 59 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną, natomiast w dużej mierze samodzielną, porusza się za pomocą rollatora, o lasce lub przy wsparciu i asekuracji Pani opiekunki. Pacjentka cierpi na osteoporozę, niewydolność serca, miewa także trudności z oddychaniem, natomiast umysł ma klarowny i nie ma problemów z komunikacją. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pani mieszka z córką w domu jednorodzinnym, przestrzeń wiejska. Do dyspozycji Pani opiekunki jest własny pokój z tv, jest też Internet.
miejsce: Bleckede
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 29.08.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI. Seniorka jest osobą częściowo mobilną - korzysta z laski i w dużej mierze samodzielną. Seniorka potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, utrzymaniu higieny, przygotowaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w centrum dużego miasta. Do dyspozycji opiekuna jest oddzielny pokój, jest także dostęp do Internetu.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 26.08.
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 158 cm, 75 kg. Seniorka jest osobą mobilną i samodzielną. Pani ma astmę i osłabienie starcze, dlatego czasem potrzebuje asekuracji Pani opiekunki. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach i w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój.
miejsce: Lindlar
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 23.08.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 160 cm, 50 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną. Pani cierpi na osłabienie starcze, dlatego czasem potrzebuje asekuracji Pani opiekunki.Ma początki demencji, i jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny i w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój, jest Internet.
miejsce: Siegburg
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 19.08.
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka, 172 cm, 120 kg. Seniorka porusza się na wózku, samodzielnie wykonuje transfer. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, ma astmę, reumatyzm, niewydolność i zaburzenia rytmu serca. Pani jest kontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Jest Internet.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 13.08.
Zadawalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 154 cm, 79 kg. Seniorka jest osobą leżącą – wymagany jest transfer. Pacjentka ma protezę biodra i stawu kolanowego, ma też osteoporozę oraz jest inkontynentna. Podopieczna potrzebuje pomocy w codziennym funkcjonowaniu, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Mieszka wraz z córką w dużym mieszkaniu w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój, jest również dostęp do Internetu.
miejsce: Schonach
zarobki: 1300 € netto
od kiedy: 12.08.
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI,170 cm, 74 kg. Podopieczna jest osobą mobilną. Seniorka cierpi na osłabienie starcze i ma demencję. Pacjentka jest w dużej mierze samodzielna. Podopiecznej należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pani mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pana opiekuna jest pokój, jest też dostęp do Internetu.
miejsce: Hannover
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 11.08.
Zadowalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI 165 cm, 63 kg. Seniorka jest osobą mobilną. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, ma demencję, nadciśnienie, cukrzycę i jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Jest też Internet.
miejsce: Kürten
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 11.08.
Zadawalająca znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA. Senior jest osobą samodzielną. Pan cierpi na osłabienie starcze, jest inkontynentny, ma też założony cewnik. Senior potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z salonem i z własną łazienką. Przestrzeń wiejska.
miejsce: Karlsbad
zarobki: 1100 € netto
od kiedy: 09.08.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 170 cm, 75 kg. Senior porusza się na wózku i za pomocą rolatora. Podopieczny ma chorobę Parkinsona i zaburzenia rytmu serca. Pan jest inkontynentny. Seniorowi należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu, w przygotowywaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym w małym nadmorskim mieście. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój, jest także Internet.
miejsce: Heiligenhafen
zarobki: 1700 € netto
od kiedy: 19.08.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA. Senior 172 cm 68 kg, jest osobą częściowo mobilną porusza się za pomocą rolatora. Podopieczny cierpi na osłabienie starcze ma astmę i polineuropatię. Pan jest kontynentny. Senior potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, utrzymaniu higieny, przygotowaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sama w domu jednorodzinnym, przestrzeń wiejska. Do dyspozycji opiekuna jest oddzielny pokój, jest także dostęp do Internetu.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 08.08.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 178 cm, 75 kg. Senior po przebytym udarze, porusza się na elektrycznym wózku inwalidzkim, jest kontynentny. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu, w przygotowywaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Senior mieszka sam w mieszkaniu z ogrodem. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój, jest Internet. Na zleceniu jest kot.
miejsce: Sylt
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 05.08.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 168 cm, 65 kg. Seniorka jest osobą w pełni mobilną i samodzielną. Nie potrzebuje pomocy w utrzymaniu higieny, czy ubieraniu, należy jej jedynie przypominać o przyjęciu lekarstw. Podopieczna ma początki demencji, ma również problemy z sercem i z krzepliwością krwi. Pacjentka potrzebuje pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Seniorka mieszka sama w kamienicy w centrum miasta. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielne mieszkanie oraz dostęp do Internetu.
miejsce: Lubeka
zarobki: 1600 € netto
od kiedy: 05.08.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANA, 170 cm, 63 kg, jest w pełni mobilny i samodzielny. Senior ze względu na wiek ma problemy ze wzrokiem oraz osłabiony słuch. Podopieczny jest kontynentny. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka w wydzielonym mieszkaniu w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z dostępem do Internetu.
miejsce: Bergisch Gladbach
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 25.07.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 156 cm, 57 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną, porusza się przy rolatorze. Pacjentka nosi okulary ze względu na osłabiony wzrok. Pani ma Alzheimera, ma również osteoporozę i jest inkontynentna. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w oddzielnym mieszkaniu w domu wielorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie, rower, jest także Internet. Na zleceniu jest kot.
miejsce: Anzing
zarobki: 1400 € netto
od kiedy: 24.07.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Opieka i wsparcie dla PANI, 59 kg. Seniorka jest osobą częściowo mobilną, natomiast w dużej mierze samodzielną, porusza się za pomocą rollatora, o lasce lub przy wsparciu i asekuracji Pani opiekunki. Pacjentka cierpi na osteoporozę, niewydolność serca, miewa także trudności z oddychaniem, natomiast umysł ma klarowny i nie ma problemów z komunikacją. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pani mieszka z córką w domu jednorodzinnym, przestrzeń wiejska. Do dyspozycji Pani opiekunki jest własny pokój z tv, jest też Internet.
miejsce: Bleckede
zarobki: 1500 € netto
od kiedy: 24.07.
Dobra znajomość język niemieckiego
Opieka i wsparcie dla Pani, pacjentka 165 cm, 65 kg. Pacjentka jest osobą mobilną, natomiast podczas spacerów wspomaga się rolatorem. Seniorka cierpi na demencję, ma również nadciśnienie i osteoporozę. Pani po przebytym udarze, jest inkontynentna. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Seniorka mieszka sama w domu z ogrodem. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny, w pełni wyposażony pokój, jest również Internet.
miejsce: Böblingen
zarobki: 1400 € netto
od kiedy: 24.07.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Chcesz pracować za granicą?

Personalservices24 zostało zbudowane na ludziach, którzy pozyskali swoje doświadczenia w dużych firmach z obszaru opieki, rekrutacji oraz szkoleń w Polsce i za granicą.

Nasi Konsultanci rozwijali swoje umiejętności i sprawność operacyjną w największych firmach na rynku polskim zajmujących się rekrutacją oraz obsługą stanowisk: Opiekun / Opiekunka Osób Starszych, skuteczną i szybką rekrutacją odpowiednich Kandydatów na zróżnicowane stanowiska pracy w Polsce i za granicą oraz kreatywnych szkoleń, które sprawiają przyjemność Uczestnikom a jednocześnie pozwalają osiągnąć założone cele. Dla nas liczy się jakość a nie ilość. Wprowadzamy nowe standardy obsługi Klientów, ponieważ w centrum naszego zainteresowania są ludzie i ich potrzeby. Koncentrujemy naszą uwagę na sprawach ważnych dla Państwa.

Nasz Team jest do Państwa dyspozycji, wszyscy posługujemy się biegle językiem niemieckim, angielskim i polskim. Służymy naszą pomocą w każdej sytuacji.

Aplikuj teraz - praca jako opiekunka w Niemczech
lub zadzwoń do nas
+48 22 646 33 03
Jak wygląda proces rekrutacyjny w opiekunka osób starszych - Niemcy

Personalservices24 specjalizuje się w rekrutacji pracowników na różne stanowiska. Nasze usługi świadczymy w Polsce, Niemczech, Austrii i w innych krajach Unii Europejskiej. Na bieżąco prowadzimy rekrutację Kandydatów na terenie całej Polski.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani atrakcyjną pracą w Niemczech i konkurencyjnymi stawkami zapraszamy do PS24.

Nasi Konsultanci posiadają duże doświadczenie i sprawią, że proces rekrutacji przebiegnie błyskawicznie i w bezstresowej atmosferze.

CZEKAMY NA WAS!

Napisz do nas maila lub wypełnij formularz kontaktowy
Konsultanci Personalservices24 skontaktują się z Tobą
Rozmowa telefoniczna - opowiedz naszemu Konsultantowi o sobie i Twoim doświadczeniu
Przedstawienie oferty opieki oraz ustalenie warunków współpracy
Podpisanie umowy i wyjazd za granicę
Dlaczego wybrać naszą firmę opiekunka osób starszych - Niemcy

Dlaczego wybrać naszą firmę

Wieloletnie doświadczenie
Wynagrodzenie na czas
Sprawdzone miejsca pracy
Opieka zdrowotna
Przyjazna rekrutacja
Całodobowa pomoc
opiekunka osób starszych

Personalservices24 specjalizuje się branży opieki nad starszymi ludźmi, rekrutacji personelu z Polski oraz w szkoleniach językowych i tematycznych z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży telefonicznej i bezpośredniej oraz komunikacji.

Informacje
O Nas
Strefa opiekunki
Oferty pracy
Oferty pracy
Rekrutacja
Kontakt
ul. Kazimierzowska 52, lok. 6, 02-546 Warszawa (3. piętro)
pon.- piąt. 9-17.00
Copyright © - 2022 Personalservices24.pl
Wykonanie strony WWW: Devilart