praca opieka Niemcy

Praca dla opiekunek w Niemczech

opiekunka osób starszych - szybki kontakt Zadzwoń teraz: +48 22 646 33 03
Home / O Nas / Oferty pracy / Rekrutacja / Strefa opiekunki / Kontakt
Szukam pracy

Strefa Opiekunki

Witaj w Strefie Opiekunki, czekaliśmy na Ciebie, usiądź wygodnie i rozkoszuj się lekturą.
27-05-2022
Nadciśnienie tętnicze
Nadciśnienie tętnicze
O nadciśnieniu tętniczym możemy mówić jako o chorobie cywilizacyjnej, szczególnie patrząc na czynniki, które ją wywołują. Pewnie nie raz spotkaliście się z osobą, która regularnie przyjmuje leki na nadciśnienie lub sami jesteście taką osobą.
13-04-2022
Zwyczaje Wielkanocne w Niemczech
Zwyczaje Wielkanocne w Niemczech
Zbliżające się Święta Wielkanocne są dla chrześcijan najważniejszym obok Bożego Narodzenia czasem w roku. Wiele naszych Pań Opiekunek i Panów Opiekunów decyduje się również w tym okresie aby towarzyszyć swoim podopiecznym.
31-03-2022
Fakty i mity dotyczące STOMII
Fakty i mity dotyczące STOMII
Obsługa stomii nie zdarza się często w pracy Opiekunki osób starszych i pewnie z tego powodu pojawiają się częste obawy i niechęć do pracy z Pacjentami ze stomią. Dlatego dziś postaramy się obalić kilka mitów i przyjrzymy się jak naprawdę działa.
30-11-2021
Transfer osoby na wózku
Transfer osoby na wózku
Opieka nad osobą poruszającą się na wózku inwalidzkim i wymagającą transferu jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Podczas opieki trzeba zadbać o zdrowie, zarówno podopiecznego jak i swoje własne.
31-10-2021
Jak oswoić CUKRZYCĘ?
Jak oswoić CUKRZYCĘ?
Kochane Opiekunki, na pewno już nie raz spotkałyście się u swojego Pacjenta z cukrzycą, ponieważ jest to kolejna przypadłość, która bardzo często występuje u Seniorów. Ale czy zastanawiałyście się z czego wynika?
25-10-2021
Choroba Parkinsona
Choroba Parkinsona
Już ponad 6 milionów Seniorów na świecie zmaga się z chorobą Parkinsona, a stale rosnąca liczba osób starszych, spowoduje, że ilość ta będzie systematycznie rosnąć. Parkinson jest jedną z częstszych przypadłości u naszych Podopiecznych, a jako Opiekunki pewnie nie raz miałyście Pacjenta, który borykał się z tymi dolegliwościami.
25-10-2021
Alzheimer - zrozum, zaufaj, wspieraj
Alzheimer - zrozum, zaufaj, wspieraj
Jako opiekunka pewnie nie raz spotkałaś się z różnymi opiniami o chorobie Alzheimera, przeważnie negatywnymi. Jednak opieka nad Pacjentem zmagającym się z tą chorobą nie jest tak straszna jak ją malują! Z naszym poradnikiem krok po kroku dowiesz się jak rozpoznać objawy, na co zwrócić uwagę w opiece, dzięki temu Twoja praca będzie prostsza!
20-10-2021
Demencja u  Twojego Pacjenta - potrafisz rozpoznać?
Demencja u Twojego Pacjenta - potrafisz rozpoznać?
Drogie Opiekunki, zapewne każda z Was miała pod swoją opieką demencyjnego Pacjenta, ale czy zastanawiałyście się, skąd bierze się ta choroba, jakie są jej objawy, jak aktywować Waszego Pacjenta z demencją? Odpowiedzi znajdziecie poniżej
Chcesz pracować za granicą?

Personalservices24 zostało zbudowane na ludziach, którzy pozyskali swoje doświadczenia w dużych firmach z obszaru opieki, rekrutacji oraz szkoleń w Polsce i za granicą.

Nasi Konsultanci rozwijali swoje umiejętności i sprawność operacyjną w największych firmach na rynku polskim zajmujących się rekrutacją oraz obsługą stanowisk: Opiekun / Opiekunka Osób Starszych, skuteczną i szybką rekrutacją odpowiednich Kandydatów na zróżnicowane stanowiska pracy w Polsce i za granicą oraz kreatywnych szkoleń, które sprawiają przyjemność Uczestnikom a jednocześnie pozwalają osiągnąć założone cele. Dla nas liczy się jakość a nie ilość. Wprowadzamy nowe standardy obsługi Klientów, ponieważ w centrum naszego zainteresowania są ludzie i ich potrzeby. Koncentrujemy naszą uwagę na sprawach ważnych dla Państwa.

Nasz Team jest do Państwa dyspozycji, wszyscy posługujemy się biegle językiem niemieckim, angielskim i polskim. Służymy naszą pomocą w każdej sytuacji.

Aplikuj teraz - praca jako opiekunka w Niemczech
lub zadzwoń do nas
+48 22 646 33 03
Jak wygląda proces rekrutacyjny w opiekunka osób starszych - Niemcy

Personalservices24 specjalizuje się w rekrutacji pracowników na różne stanowiska. Nasze usługi świadczymy w Polsce, Niemczech, Austrii i w innych krajach Unii Europejskiej. Na bieżąco prowadzimy rekrutację Kandydatów na terenie całej Polski.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani atrakcyjną pracą w Niemczech i konkurencyjnymi stawkami zapraszamy do PS24.

Nasi Konsultanci posiadają duże doświadczenie i sprawią, że proces rekrutacji przebiegnie błyskawicznie i w bezstresowej atmosferze.

CZEKAMY NA WAS!

Napisz do nas maila lub wypełnij formularz kontaktowy
Konsultanci Personalservices24 skontaktują się z Tobą
Rozmowa telefoniczna - opowiedz naszemu Konsultantowi o sobie i Twoim doświadczeniu
Przedstawienie oferty opieki oraz ustalenie warunków współpracy
Podpisanie umowy i wyjazd za granicę
Dlaczego wybrać naszą firmę opiekunka osób starszych - Niemcy

Dlaczego wybrać naszą firmę

Wieloletnie doświadczenie
Wynagrodzenie na czas
Sprawdzone miejsca pracy
Opieka zdrowotna
Przyjazna rekrutacja
Całodobowa pomoc
opiekunka osób starszych

Personalservices24 specjalizuje się branży opieki nad starszymi ludźmi, rekrutacji personelu z Polski oraz w szkoleniach językowych i tematycznych z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży telefonicznej i bezpośredniej oraz komunikacji.

Informacje
O Nas
Strefa opiekunki
Oferty pracy
Oferty pracy
Rekrutacja
Kontakt
ul. Kazimierzowska 52, lok. 6, 02-546 Warszawa (3. piętro)
pon.- piąt. 9-17.00
Copyright © - 2022 Personalservices24.pl
Wykonanie strony WWW: Devilart